Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 578
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Chciałem sie zapytac o jedną rzecz, może nie do końca rozumiem te numery.

Przeczytałem gdzies wczesniej, ze jak ktos miał nr większy niż bodajże 30 lub 40 tys to juz w europie się nie łapał (jedna osoba na tym forym pisała że miałą 20 cos tys numer i sie nie załapała), w azji i afryce to było chyba 70-80 tys.

Jeżeli teraz wylosowali dajmy na to te 50 tys zgłoszeń to ja rozumiem że w październiku na dodatkowym losowaniu szanse maja tylko azjaci i afrykanie??

Chciałem sie zapytac o jedną rzecz, może nie do końca rozumiem te numery.

Przeczytałem gdzies wczesniej, ze jak ktos miał nr większy niż bodajże 30 lub 40 tys to juz w europie się nie łapał (jedna osoba na tym forym pisała że miałą 20 cos tys numer i sie nie załapała), w azji i afryce to było chyba 70-80 tys.

Jeżeli teraz wylosowali dajmy na to te 50 tys zgłoszeń to ja rozumiem że w październiku na dodatkowym losowaniu szanse maja tylko azjaci i afrykanie??

cos chyba pomyliłem albo nie do końca rozumiem ta numeracje kontynentów czy ktos mógłby to wyjasnić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze prawie 5 miesięcy na dywagacje i snucie domysłów - teorii powstanie prawdopodobnie z parędziesiąt.

Nikt nie wie o co chodzi z dodatkowym losowaniem (tj. kto, ile osób, z jakich regionów, czy wogóle się odbędzie etc etc) - poza KCC.

Jest parę dróg rozwiązania - możesz sam zadzwonić do nich i się zapytać albo poczekać, aż zrobi to ktoś niecierpliwy i sie tą wiedzą (jeśli uzyska) podzieli, albo dołączyć do "wymyślaczy opowieści dziwnej treści" i sam zaproponować teorię ;)

Jak będzie - dowiemy sie w 100% w październiku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sly6, nie siej zamętu, na państwa nie ma określonej puli tylko są pule dla kontynentów :) chyba, że jakiś kraj wylosuje 7% wszystkich wiz, ale to jest niuans niepotrzebny do omawiania :)

Zachęcam wszystkich do czytania Visa Bulletin - pojawia się tam wiele ciekawych informacji i wyjaśnień:

Zawsze aktualny tutaj: http://travel.state.gov/visa/bulletin/bulletin_1360.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się dowiedziałam że losowanie najprawdopodobniej zostanie unieważnione, ponieważ komputer losował tylko część osób, nie brał pod uwagę wszystkich zgłoszeń. Tak więc losowanie trzeba bedzie niestety powtórzyć. Kiedy? - nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...