Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Faktycznie zmienili treść wyniku statusu dla nie wylosowonych w tym czasie.

1-maja miałem co innego napisane a teraz mam inną treść.

1-More entries will be selected in early October 2012,so please keep your confirmation information until at least that time.

2-

Based on the information provided, the Entry

HAS NOT BEEN SELECTED

for further processing for the

Electronic Diversity Visa program at this time. Please note that more entries may be selected on October 1, 2012 at noon (EDT), and we encourage you to keep your confirmation information to check again at that time to see if you have been selected.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 578
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

zaraz dojdziemy do tego że nas wszystkich wylosowali tylko mamy dalekie nr-y i będą stopniowo odblokowywać w miarę potrzeb :P

nie dajmy się zwariować :) a swoją drogą - ciekawe że komukolwiek chce się sprawdzać swój status po kilka razy że tak na bieżąco wiecie co się w info zmienia :)

1szy już za nami a nakręcanie nadal jest tylko tym razem na dolosowanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaraz dojdziemy do tego że nas wszystkich wylosowali tylko mamy dalekie nr-y i będą stopniowo odblokowywać w miarę potrzeb :P

nie dajmy się zwariować :) a swoją drogą - ciekawe że komukolwiek chce się sprawdzać swój status po kilka razy że tak na bieżąco wiecie co się w info zmienia :)

1szy już za nami a nakręcanie nadal jest tylko tym razem na dolosowanie :)

zaraz dojdziemy do tego że nas wszystkich wylosowali tylko mamy dalekie nr-y i będą stopniowo odblokowywać w miarę potrzeb :P

nie dajmy się zwariować :) a swoją drogą - ciekawe że komukolwiek chce się sprawdzać swój status po kilka razy że tak na bieżąco wiecie co się w info zmienia :)

1szy już za nami a nakręcanie nadal jest tylko tym razem na dolosowanie :)

A tak sprawdziłem z sciekawosci bo wczesniej pisali ze są rózne odpowiedzi i faktycznie zmienili treść.Dokładnie tak może być teraz to się można wszystkiego spodziewać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

USA jak się zdecydowali na taką loterie to mają w tym cel. Ale to tylko oni wiedzą po co rozbili to na dwie tury ,w pazdzierniku dowiemy się więcej a może coś wcześniej zobaczymy

Wyjaśnienie jest proste. Nie zdążyłem załatwić paru spraw i dolosują mnie i paru innych (dla niepoznaki) 10-tego miesiąca. Tak mi mówił na skype znajomy senator. :P

ps.

Też lubię pofantazjować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie kraczę :) odlożoną kasę właśnie planuję wydeać na samochód :) żyję tu i teraz a nie za pół roku, rok czy ileś :) jak mi usa niespodziankę zrobi i mnie dolosują, wylosują czy w inny sposób wytypują to się wtedy będę martwiła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DV 2013 Program: Uczestnicy w różnorodności 2013 Visa programu mogą sprawdzić stan swoich danych poprzez statusu podmiotu na Sprawdź na E-DV początku strony internetowej w dniu 1 maja 2012 do 30 września 2013 roku.Proszę pamiętać, aby zachować swoje potwierdzenie, gdyż więcej DV 2013 uczestnicy mogą być wybierani na 1 października 2012.

Nic nie kraczę :) odlożoną kasę właśnie planuję wydeać na samochód :) żyję tu i teraz a nie za pół roku, rok czy ileś :) jak mi usa niespodziankę zrobi i mnie dolosują, wylosują czy w inny sposób wytypują to się wtedy będę martwiła :)

Tak jak ja dokładnie życ trzeba a loteria loterią co będzie to będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DV 2013 Program: Uczestnicy w różnorodności 2013 Visa programu mogą sprawdzić stan swoich danych poprzez statusu podmiotu na Sprawdź na E-DV początku strony internetowej w dniu 1 maja 2012 do 30 września 2013 roku.Proszę pamiętać, aby zachować swoje potwierdzenie, gdyż więcej DV 2013 uczestnicy mogą być wybierani na 1 października 2012.

A jak to będzie po polsku? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...