Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście wszystko co napisałem to są domysły (oprócz nasępnych losowań GC), najgorsze dla zwyciezców tegoreczonego losowania może być że je anulują i będzie nowe jak w zeszłym roku :blink: A co, nie mogą?

Ktoś ostatnio napisał że USA stanowi dobre prawa dla calego świata ale sama ich nie przestrzega.

Niby moga ale nie sądzę żeby tak sie stało, ale wszystko jest mozliwe, na pomyłke programu komputerowego kazdy moze sie powolac.

Szkoda tylko ze umieszczaja komunikat o tym pazdzierniku a nie pisza co i jak dlaczego ile osob jeszcze itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 578
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Witam! W sprawie loterii to jest tak. Są dwa losowania ponieważ są to nowe zasady tej loterii .Pierwsze losowanie 1 maj drugie 1 Pazdziernik. Czytałem na innym forum to inni nie zostali nawet na pazdziernik tylko piszą ze ich odrzucono. Tak że dużo ludzi się wykruszyło a jeszcze się wykruszy. Teraz to nie wiadomo co się po nich spodziewać może być tak że w lipcu twój status się zmieni na pozytywny trzeba po prostu sprawdzać.

To nie jest dolosowywanie skąd wam się to bierze normalnie to jest druga tura losowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć osób ma info że ich odrzucono i nie mają co sprawdzać w październiku? To by wyglądało że jak się ma taki komunikat o październiku to może ma się dalszy nr i jakby co to mieliby w październiku odblokować - tylko że patrząc nawet na forum że w zasadzie każdy niewylosowany miał taki komunikat - to nierealna opcja :) bardsziej chodzi o to że może kogoś zdyskwalifikowali i wtedy nie ma komunikatu o październiku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Czytałem na innym forum to inni nie zostali nawet na pazdziernik tylko piszą ze ich odrzucono"

- Możesz coś więcej na ten temat?

- Możesz podać mi na PW adres tego drugiego forum? Chętnie poczytam.

Hmmm. Ja czytałem, że jest to dolosowanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Czytałem na innym forum to inni nie zostali nawet na pazdziernik tylko piszą ze ich odrzucono"

- Możesz coś więcej na ten temat?

- Możesz podać mi na PW adres tego drugiego forum? Chętnie poczytam.

Hmmm. Ja czytałem, że jest to dolosowanie ;)

"Czytałem na innym forum to inni nie zostali nawet na pazdziernik tylko piszą ze ich odrzucono"

- Możesz coś więcej na ten temat?

- Możesz podać mi na PW adres tego drugiego forum? Chętnie poczytam.

Hmmm. Ja czytałem, że jest to dolosowanie ;)

To było na forum Chicago zielona karta tak wczoraj grzebałem i czytałem i inni pisali że mnie nie wylosowano. Mnie też nie wylosowali. Ale mi napisali że nie w tym czasie i żebym sprawdził w pazdzierniku bo drugie losowanie jest wlasnie w pazdzierniku tak to by nam napisali że nie wygrałeś i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martin jesli ja mam taki komunikat:

Based on the information provided, the Entry

HAS NOT BEEN SELECTEDfor further processing for the

Electronic Diversity Visa program at this time. Please note that more entries may be selected on October 1, 2012 at noon (EDT), and we encourage you to keep your confirmation information to check again at that time to see if you have been selected.

to zgodnie z tym co piszesz kwalifikuje sie do 2 tury. A jakie info maja ludzie, ktorzy sie nie kwalifikuja??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martin jesli ja mam taki komunikat:

Based on the information provided, the Entry

HAS NOT BEEN SELECTEDfor further processing for the

Electronic Diversity Visa program at this time. Please note that more entries may be selected on October 1, 2012 at noon (EDT), and we encourage you to keep your confirmation information to check again at that time to see if you have been selected.

to zgodnie z tym co piszesz kwalifikuje sie do 2 tury. A jakie info maja ludzie, ktorzy sie nie kwalifikuja??

Martin jesli ja mam taki komunikat:

Based on the information provided, the Entry

HAS NOT BEEN SELECTEDfor further processing for the

Electronic Diversity Visa program at this time. Please note that more entries may be selected on October 1, 2012 at noon (EDT), and we encourage you to keep your confirmation information to check again at that time to see if you have been selected.

to zgodnie z tym co piszesz kwalifikuje sie do 2 tury. A jakie info maja ludzie, ktorzy sie nie kwalifikuja??

To tak jak ja. Tak że my jesteśmy w drugiej turze jeszcze nic straconego dużo ludzi poodpada.

Pamiętajcie jeszcze takiej loterii wizowej nie było są to nowe zasady!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie wprowadzajcie zamieszania, dobrze?

Nie sądzę, żeby ktoś, kto nie został wylosowany miał inny komunikat niż "HAS NOT BEEN SELECTED".

To oznacza, że się nie wylosowało i już.

Nie ma segregacji na 'odrzuconych' i 'tych, co przeszli do drugiej tury'.

Są wylosowani i niewylosowani.

Żadne forum nie stanowi prawa ani reguł loterii.

W komunikatach, które ludzie otrzymują sprawdzając swój status po losowaniu jest napisane, że będzie dolosowywanie, badź też drugie losowanie - jak zwał, tak zwał. Losowanie to odbędzie się z tych zgłoszeń, które zostały wysłane w zeszłym roku, w październiku.

To, że ktoś nie został teraz wylosowany, to nie znaczy, że nie zostanie dolosowany w październiku.

Ja jednak na Waszym miejscu nie nastawiałabym się za bardzo na to drugie losowanie.

Chętnych na zieloną kartę są miliony, a wygrywają tysiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie wprowadzajcie zamieszania, dobrze?

Żadne forum nie stanowi prawa ani reguł loterii.

W komunikatach, które ludzie otrzymują sprawdzając swój status po losowaniu jest napisane, że będzie dolosowywanie, badź też drugie losowanie - jak zwał, tak zwał. Losowanie to odbędzie się z tych zgłoszeń, które zostały wysłane w zeszłym roku, w październiku.

To, że ktoś nie został teraz wylosowany, to nie znaczy, że nie zostanie dolosowany w październiku.

Ja jednak na Waszym miejscu nie nastawiałabym się za bardzo na to drugie losowanie.

Chętnych na zieloną kartę są miliony, a wygrywają tysiące.

Może nie wprowadzajcie zamieszania, dobrze?

Żadne forum nie stanowi prawa ani reguł loterii.

W komunikatach, które ludzie otrzymują sprawdzając swój status po losowaniu jest napisane, że będzie dolosowywanie, badź też drugie losowanie - jak zwał, tak zwał. Losowanie to odbędzie się z tych zgłoszeń, które zostały wysłane w zeszłym roku, w październiku.

To, że ktoś nie został teraz wylosowany, to nie znaczy, że nie zostanie dolosowany w październiku.

Ja jednak na Waszym miejscu nie nastawiałabym się za bardzo na to drugie losowanie.

Chętnych na zieloną kartę są miliony, a wygrywają tysiące.

Ja jak sprawdzałem swój status to nic mi nie pisze że bedzie dolosowywanie tylko że mam zachować swój numer przynajmniej do 1 pazdziernika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...