Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

zasada glowna na tym forum jak tez i na innych ze podaje sie linka do stron,forow bo nie wiadomo co jest napisane i jak

Marcin a dlaczego ma podawac linka na pw?niech poda tutaj i wtedy sie zobaczy

na tyle ile bylo opisanych spraw na tym forum to nikt nie mial wiadomosci ze kogos odrzucili...a aby czekac do 1 pazdziernika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 578
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ja jak sprawdzałem swój status to nic mi nie pisze że bedzie dolosowywanie tylko że mam zachować swój numer przynajmniej do 1 pazdziernika

Czyli masz inny komunikat od tego?

HAS NOT BEEN SELECTED for further processing for the Electronic Diversity Visa program at this time. Please note that more entries may be selected on October 1, 2012 at noon (EDT), and we encourage you to keep your confirmation information to check again at that time to see if you have been selected.

Albo od tego?

HAS NOT BEEN SELECTED for further processing for the Electronic Diversity Visa program at this time. More entries will be selected in early October 2012, so please keep your confirmation information until at least that time.

Bo z tego, co czytałam, to takie są komunikaty uzyskane przez tych, którzy nie wylosowali teraz zielonej karty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DV 2013 Entrants: Please keep your confirmation number until at least September 2013, even if you are not selected on May 1, 2012. The Department of State may select more DV 2013 entries on October 1, 2012.

martin jak kto przetlumaczysz?bedzie cos losowane czy tez nie ;)

i jaki masz komunikat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli masz inny komunikat od tego?

HAS NOT BEEN SELECTED for further processing for the Electronic Diversity Visa program at this time. Please note that more entries may be selected on October 1, 2012 at noon (EDT), and we encourage you to keep your confirmation information to check again at that time to see if you have been selected.

Albo od tego?

HAS NOT BEEN SELECTED for further processing for the Electronic Diversity Visa program at this time. More entries will be selected in early October 2012, so please keep your confirmation information until at least that time.

Bo z tego, co czytałam, to takie są komunikaty uzyskane przez tych, którzy nie wylosowali teraz zielonej karty.

Czyli masz inny komunikat od tego?

HAS NOT BEEN SELECTED for further processing for the Electronic Diversity Visa program at this time. Please note that more entries may be selected on October 1, 2012 at noon (EDT), and we encourage you to keep your confirmation information to check again at that time to see if you have been selected.

Albo od tego?

HAS NOT BEEN SELECTED for further processing for the Electronic Diversity Visa program at this time. More entries will be selected in early October 2012, so please keep your confirmation information until at least that time.

Bo z tego, co czytałam, to takie są komunikaty uzyskane przez tych, którzy nie wylosowali teraz zielonej karty.

Based on the information provided, the Entry HAS NOT BEEN SELECTED for further processing for the Electronic Diversity Visa program at this time. Please note that more entries may be selected on October 1, 2012 at noon (EDT), and we encourage you to keep your confirmation information to check again at that time to see if you have been selected.

Please verify that you have entered all information correctly. You may re-check the Entry status by clicking on the ESC Home Page link below.

I nic nie pisze tam ze bedzie dolosowywanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Please note that more entries may be selected on October 1, 2012 at noon (EDT), and we encourage you to keep your confirmation information to check again at that time to see if you have been selected.

No i masz napisane, że może być dolosowywanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam pisze tak: Na podstawie informacji dostarczonych wpis nie został wybrany do dalszej obróbki do DV w tym czasie.

Więcej wpisów zostanie wybranych na początku pazdziernika 2012r więc prosze zachować swoje informacje potwierdzające co najmniej do tego czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...