Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ogolnie tak sie pisze bo nie ma wykazu Panstw ktore wezma udzial

to sie dopiero okaze we wrzesniu

My tutaj robimy czasami wyliczenia i ostatnio okazalo sie ze na dv 2013 dobrze obliczylismy

podobno dv 2014 tez ma byc dla Polski ale nic na 100% nie jest pewne,,trzeba czekac.

mikun o przydziale wiz decyduje Konsul lub tez urzednik w USA w urzedzie imigracyjnym i jesli ktos jest nielegalnie to idzie do prawnika i sprawdza jakie ma szanse i wtedy albo wysyla albo tez nie formularze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 578
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Tak i ja pomyślałem... zresztą tego arta stworzył ktoś kto z językiem polskim chyba nie ma do czynienia na co dzień. No ale może dzięki temu informacje podawane są bardziej w amerykańskiej perspektywie, bez nostalgiczno-patriotycznych wycieczek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mikun o przydziale wiz decyduje Konsul lub tez urzednik w USA w urzedzie imigracyjnym i jesli ktos jest nielegalnie to idzie do prawnika i sprawdza jakie ma szanse i wtedy albo wysyla albo tez nie formularze :)

Rozumiem sly, ale nie wiesz moze czy sa przypadki teraz ostatnio, że losuja osoby które np złamały prawo, maja bana, sa nielegalnie na miejscu? Tak jak napisał kolega martin napewno takie osoby składają wnioski na loterie tylko sie zastanawiam czy KCC widzi takie osoby i juz ich nie losuje czy losuje i pozniej to juz przejmuje urzad imigracyjny i tam trafia sprawa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem sly, ale nie wiesz moze czy sa przypadki teraz ostatnio, że losuja osoby które np złamały prawo, maja bana, sa nielegalnie na miejscu? Tak jak napisał kolega martin napewno takie osoby składają wnioski na loterie tylko sie zastanawiam czy KCC widzi takie osoby i juz ich nie losuje czy losuje i pozniej to juz przejmuje urzad imigracyjny i tam trafia sprawa...

Rozumiem sly, ale nie wiesz moze czy sa przypadki teraz ostatnio, że losuja osoby które np złamały prawo, maja bana, sa nielegalnie na miejscu? Tak jak napisał kolega martin napewno takie osoby składają wnioski na loterie tylko sie zastanawiam czy KCC widzi takie osoby i juz ich nie losuje czy losuje i pozniej to juz przejmuje urzad imigracyjny i tam trafia sprawa...

Prawnik w stanach jak jest uczciwy to odradzi a taki co będzie chciał zarobić to powie składaj pan! Szanse mają ci którzy mają złożoną sprawe o sponsorstwo i obejmuje ich 245i a tak to nie ma szans ich prawa nie przeskoczysz

Nielegalni w USA nie mają szans mam paru znajomych co tam siedzą nie obejmuje ich 245i i nawet się nie wychylają a są tacy i zajmują miejsca. Ale wolno im i nic nie zrobimy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest wyjscie,starac sie o wiaver ale nim dostaniesz waiver moze juz byc po loterii wizowej ;)

bo to nie wiza rodzinna ze czeka na Ciebie jak cos zalatwisz,,bierze sie kolejna osobe z kolejki.

juz pare razy ktos pisal na forum ze wyslala papiery do centrum wizowego,dostal odpowiedz ze ma rozmowe a pod czas rozmowy dostal bana -zakaz wjazdu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK czyli losuja i tych co moga miec bana, mam kolezanke która wysłała zgłoszenie i jej nie wylosowali ale wczesniej sie zasiedziała w Californi nielegalnie pare lat i teraz jakos wróciła i sie poprostu zastanawiałem czy takich spradzają wczesniej teraz i nie losuja czy tez nie sprawdzaja i nie została poprostu wylosowana tak jak i ja. Czyli wszystko jasne sporo osób pewnie po rozmowie odpadnie i dolosuja troche.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK czyli losuja i tych co moga miec bana, mam kolezanke która wysłała zgłoszenie i jej nie wylosowali ale wczesniej sie zasiedziała w Californi nielegalnie pare lat i teraz jakos wróciła i sie poprostu zastanawiałem czy takich spradzają wczesniej teraz i nie losuja czy tez nie sprawdzaja i nie została poprostu wylosowana tak jak i ja. Czyli wszystko jasne sporo osób pewnie po rozmowie odpadnie i dolosuja troche.

OK czyli losuja i tych co moga miec bana, mam kolezanke która wysłała zgłoszenie i jej nie wylosowali ale wczesniej sie zasiedziała w Californi nielegalnie pare lat i teraz jakos wróciła i sie poprostu zastanawiałem czy takich spradzają wczesniej teraz i nie losuja czy tez nie sprawdzaja i nie została poprostu wylosowana tak jak i ja. Czyli wszystko jasne sporo osób pewnie po rozmowie odpadnie i dolosuja troche.

No dokładnie w regulaminie nie ma że nie mogą takie osoby brać udziału w loterii nawet mogą ci co mają 60lat ale wiadomo że takiego nie wylosują bo taki ile im zapłaci podatku nie wiadomo ile pożyje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest nawet w regulaminie napisane ze musza ten status -swoja sprawe ureglowac za nim dostana wize a to nie jest takie latwe,proste i szybkie

wiec moga byc wezwani i nici z wizy beda...za nim cos beda robic to czas moze minac

a jak maja to weryfikowac,.po czym,,maja za malo danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...