Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatecznie powód dolosowania (o ile się odbędzie) poznamy chyba dopiero na początku października. A może będzie tak, że dolosują dodatkowe osoby a mimo to nie podadzą powodu takich działań? Nie wiem, właściwie nie mam już siły ani ochoty na szukanie przyczyn tej sytuacji. Prosty komunikat wyjaśniający o co tu chodzi, byłby jak najbardziej na miejscu ale organizatorom loterii najwyraźniej nie przyszło to do głowy.

Teoria z dolosowywaniem ludzi z DV-2013 z powodu nie wykorzystania wszystkich wiz przypadających na poprzednią edycję przemawia do mnie najbardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 578
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

SuperTraveller to jest tak jak pisza na tycg zagranicznych forach, zrobili sobie taki backup ponieważ drugi raz jest tak ze trzeba miec numer i sprawdzic status a jak sie zgubi to lipa wiec na wszelki wypadek napisali ludzion not selected ale zochawaj numer bo może może ....ale skoro pisza ze idzew na dv2013 jest duzy i naplywaja zgloszenia o karte tych wylosowanych wiec wszystko wskazuje na to ze nie bedzie dodatkowego losowania....

ale na 100% bedzie wiadomo po 1 pazdziernika chociaz mowie szansa bedzie minimalna...zostaje dv2014...

zobaczymy zreszta co bedzie po wyborach czy znowu nie podnisa sie glosy ze trzeba zlikwidowac loterię...

generalnie bardziej przychylny jest emigrantom nawet tym nielegalnym obama on chyba by wszystkich zalegalizował itd

z drugiej strony ultra-socjalistyczna polityka obamy niespotykana w usa od niepamietnych czasów a własciwie nigdy nie spotykana doprowadza ten kraj do ruiny, zaraz polowa amerykanow bedzie leciała na food stamps, jakis tam index biedy w usa sa all time high...po kolejnych latach rzadzenia obamy i kolejnych 4 latach dodruku pieniadza ekonomiczna sytuacja sie z pewnością pogorszy...i to mnie troche przeraza...

Mitt z drugiej strony nie przepada za emigrantami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O istnienie loterii wizowej obawiałbym się gdyby Romney został prezydentem. Generalnie o tym dyskusji było już wiele i przypuszczam, że tak czy inaczej jeszcze przynajmniej parę lat ta droga emigracji będzie dostępna. Niestety obaj kandydaci idą łeb w łeb a Mitt Romney może być kontynuacją polityki Busha. Każdy prezydent ma jakieś wady a wadą Obamy była ambicja. Naobiecywał wiele, zrobił trochę, wielu obietnic nie dotrzymał. Jednak ma doświadczenie i wciąż się uczy. Zastane przez niego realia pokazują mu co da się zrobić a co było tylko marzeniem. Cóż, poczekajmy na wybory. Zgadzam się z opinią, że obecnie rządzący prezydent jest lepszą opcją dla potencjalnych emigrantów.

Co do drugiej części Twojej wypowiedzi to mogę moje zdanie na ten temat skrócić do opinii, że sytuacja Europy mimo wszystko przeraża mnie bardziej niż to co ma miejsce w USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie tez sytuacja Europy przeraża bardziej niz USa ale Obana jest znany z fascynacji socjalistycznymi rozwiązaniami europejskimi i chce takie wprowadzać w USa i to jest dopiero przerażające...

Tak czy inaczej powinnismy byc w dv2014 i tak jak pisałes przez kilka lat powinna loteria sie odbywac w sumie...także jest nadzieja że będziemy mieli kilka 2% szans jeszcze... :) trzeba wierzyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ukazał sie Visa Bulletin na september

Czy ktos mi moze to wytlumaczyc o co tu chodzi ??

C. ADVANCE NOTIFICATION OF THE DIVERSITY (DV) IMMIGRANT CATEGORY RANK CUT-OFFS WHICH WILL APPLY IN OCTOBER

For October, immigrant numbers in the DV category are available to qualified DV-2013 applicants chargeable to all regions/eligible countries as follows. When an allocation cut-off number is shown, visas are available only for applicants with DV regional lottery rank numbers BELOW the specified allocation cut-off number:

Region All DV Chargeability Areas Except Those Listed Separately AFRICA 8,000 Except: Egypt 5,500

Ethiopia 5,500

Nigeria 5,500 ASIA 1,900 EUROPE 5,700 NORTH AMERICA (BAHAMAS) 2 OCEANIA 250 SOUTH AMERICA, and the CARIBBEAN 450

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...