Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

  • Odpowiedzi 578
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

poczytalam soebie dzis te forum i wnioski moje sa takie kazdy kto ma nadzieje na zielona karte snuje domysly warto wierzyc prezciez w cos lepszego niz ta polska bez perspetyw.a z drugiej strony ososby ktore dla zabawy i z nudow ktore nigdy nie pojada i nie planuja wyjazdu do usa blokuja innym wyjazd.np" osoba ktora nie chce jechac a zostaje wylosowana i nie wstawia sie do ambasady... dlatego tez wg mnie jest ta druga tura, bo duzo bylo ososb nie zdecydowanych sama znam wiele osob ktore dostaly zielone karty a wyjechaly do usa 1 2 i olaly to zobaczyli ze jednak te dolary na ziemi nie leza ze trzeba ciezko pracowac, bariera jezykowa, szukanie pracy mieszkania a polacy w usa sa jak rak wykoncza i ciesza sie z czyjegos niesczescia amerykanski sen nie jest taki jak wyglada w polsce, a sa jednak osoby ktore pragna tych kart jak powietrza, nielegalni imigranci czy ososby ktore bardzo chca jechac bo maja rodzine a konsul nie puszcza.czasami sa to dramaty zyciowe a dla innych czasami glupia zabawa. zycze powodzenia wszystkim w pazdzierniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strona www.dvlottery.state.gov zmienila wpis, ktory teraz brzmi

Based on the information provided, the Entry HAS NOT BEEN SELECTED for further processing for the Electronic Diversity Visa program at this time. More entries will be selected in early October 2012, so please keep your confirmation information until at least that time.

Z czego wynika ze dodatkowe losowanie jednak sie odbedzie i nie koniecznie dokladnie 1 pazdziernika, lecz w poczatkowych dniach pazdziernika :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strona www.dvlottery.state.gov zmienila wpis, ktory teraz brzmi

Based on the information provided, the Entry HAS NOT BEEN SELECTED for further processing for the Electronic Diversity Visa program at this time. More entries will be selected in early October 2012, so please keep your confirmation information until at least that time.

Z czego wynika ze dodatkowe losowanie jednak sie odbedzie i nie koniecznie dokladnie 1 pazdziernika, lecz w poczatkowych dniach pazdziernika :)

Potwierdzam, u mnie wyświetla się to samo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, u mnie wyświetla się to samo :)

Tak z ciekawości - czy komuś wyświetla się "may be selected"? Niektórzy użytkownicy zagranicznych forum raportują, że wyświetla im się MAY, zamiast WILL. (byc może jakiś glitch w cache przeglądarki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Will be selected" wyświetla mi się po sprawdzeniu statusu, natomiast na pierwszej stronie (tam gdzie jest link do przejścia do sprawdzenia statusu) pisze "may be selected" i może stąd wzięły się głosy na zagranicznych forach mówiące o różnych komunikatach.

Aby nie było wątpliwości podaję link do strony którą mam na myśli ---> https://www.dvlottery.state.gov/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Based on the information provided, the Entry HAS NOT BEEN SELECTED for further processing for the Electronic Diversity Visa program at this time. More entries will be selected in early October 2012, so please keep your confirmation information until at least that time.

Please verify that you have entered all information correctly. You may re-check the Entry status by clicking on the ESC Home Page link below.

a to z dzis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...