Skocz do zawartości

Powrot Do Polski, Wazna Decyzja Zyciowa !


niunia88

Rekomendowane odpowiedzi

(...)Przecież chyba jasne skąd mają pieniądze ci o których piszemy... napewno przecież nie z ciężkiej, uczciwej pracy. Moja matka przepracowała ciężko 40 lat i dostała nagrodę w postaci 1000 złotych emerytury....

Czy naprawdę nie widzisz, albo nie chcesz widzieć, że w Polsce żyje tylko ku... i złodziej?

Moze to i twoje matka, ale trzymajmy jakis poziom tej rozmowy ;)

A co do aut to tutaj statystyka odnosnie sredniego wieku amerykanskiego samochodu:

http://i.usatoday.net/communitymanager/_photos/drive-on/2012/01/11/polkx-wide-community.jpg

A tutaj tresc artukulu; http://content.usatoday.com/communities/driveon/post/2012/01/average-age-of-us-cars-up-again-in-2011-may-now-head-down/1

A od siebie dodam, ze caly ten watek nie ma sensu, bo brak ludziom obiektywizmu. Tak jak z anglikami, tutaj kazdy musi pisac, o domach w gorach, nad oceanem, o luksusowych samochodach itd itp. Nie twierdze, ze wszyscy klamia, ale jednak ameryka nie jest az tak rozowa, ale polski charakter kaze pokazac jak nam dobrze, aby inny zazdroscili. Na forum mozna pisac co sie chce i zapewne wiele z tych faktow mija sie znaczaco z prawda, ale nikt tu tego nie sprawdzi, wiec skupmy sie na watku.

W Polsce ogolnie jest gorzej i tego nie da sie nie zauwarzyc i kazda osoba zdrowa na umysle to potwierdzi, ale pomimo tego w dalszym ciagu ma swoje plusy, choc w moim odczuciu duzo wiecej minusow. Generalnie oba kraje ciagna w dol i zyje sie coraz ciezej, choc roznica pozostaje w dalszym ciagu taka sama, na korzysc USA. Ameryka to nie tylko zabawki w dobrej cenie, ale tez wysoka jakosc uslug, swietna pogoda i ogolny luz ludzi, ktorzy cie otaczaja, bo jedna rzecz martwic sie o jutro, a druga co na obiad.

Ja musialem na przyklad sprzedac dom na Hawajach, bo dumpster diving przestalo sie mi oplacac, po tym jak hotele coraz to mniej jedzenia zaczely wyrzucac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 262
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Moze to i twoje matka, ale trzymajmy jakis poziom tej rozmowy ;)

Od mojej rodziny złośliwy człowieku to jak to mówią trzy ch...e w bok.

To chyba Ty jakąś nieprawdę piszesz skoro ludzi najpierw o to posądzasz. Jak zbierasz śmieci ze śmietników w Ameryce to nie myśl, że każdy tak musi robić... Są też tacy co i zarabiają po $100.000 i więcej...

I od siebie też dodam, że cały ten wątek jak najbardziej ma sens. Fajnie, że wypowiedziały się inne osoby, które mają realne doświadczenia tak w życiu w Stanach jak i w Polsce. Ja na przykład przed przyjazdem zrobiłem sobie wyprawę turystyczną by naocznie się przekonać jak to się żyje w tej Ameryce. Ludziom, którzy po dłuższej nieobecności chcą wrócić do Polski, radzę zrobić to samo -- przyjedzcie na trochę do ojczyzny i sami się przekonajcie jaki to wspaniały, piękny i bogaty kraj...

kzielu -- to Ty chyba musisz pracować w GE :P

a z tym Operation Repo mówisz o tym?

http://answers.yahoo.com/question/index?qid=20080930214414AAnvMpL

To z tego co widzę nie jest "real"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak niech przyjada turystycznie,niech pobeda,zobacza co i jak i wtedy zadecyduja a nie ze Polska czy tez USA sa be ;)

kazdy szuka czegos innego i cos innego znajduje,czasami szuka tego bardzo dlugooo

No właśnie, bo ani zdjęcia, ani filmy, ani nasze wypowiedzi wątpie żeby kogoś przekonały. Trzeba przyjechać i zobaczyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a z tym Operation Repo mówisz o tym?

http://answers.yahoo...30214414AAnvMpL

To z tego co widzę nie jest "real"

No wiadomo że real nie jest, ale based on real events. Samochód najłatwiej zabrać spowrotem jak ktoś nie płaci, niemniej jednak bez credit score kupiłeś z financingiem od regularnego dealera to gratulacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...