Skocz do zawartości

Dlaczego Chcecie Wyjechać Z Pl?


Gość Violonczela

Rekomendowane odpowiedzi

nawiazuje do tego ze pelno jest postow jak kto kolega-znajomy,przyjaciel lub tez ktos z rodziny pomogl,byl pomocny

a do tego ze ludzie zagranica sa pomocni a w Polsce juz nie ;)

a moze od tego zacznijmy ze ja spotkalem ,napotkalem dane osoby ale nie wiem jak jest z innymi osobami ,

tak to jest porazka jak zle sie popadnie,cale prawie moje zycie zyje ze sam robie,.ze jak czegos sam nie zrobie to nikt nie zrobi za mnie

ale czasami nie mam sily,nie mam mozliwosci aby cos wykonac,zrobic i wtedy by sie ktos przydal kto by pomogl i ,,jak zle trafie to mnie ktos wykorzysta lub tez znajdzie slabe pkt a znalesc kogos od serca to juz jest cos :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 159
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Dzisiaj usłyszałem bardzo mądre słowa: "żadnego państwa na świecie Bóg tak nie pokarał, aby wsadzić go pomiędzy Niemcy, a Rosję. I męczymy się tak od przeszło tysiąc lat..." a wypowiedziane były one przez historyka :)

Ja z Niemcami rozmawiam i pracuję codziennie i złego słowa nie mogę powiedzieć na ich temat.

Niestety zajmie trochę czasu nim ludzie wyleczą się z kompleksów i zabobonów utrwalanych przez lata. Szkoda też, że media starają się na tych kompleksach ugrać coś dla siebie. Nikt jakoś nie myśli, że lepiej mieć obok siebie przez lata będącego eksporterem numer 1 na świecie niż Iran czy walczące z kartelami narkotykowymi Meksyk czy Kolumbia. No ale co tam... narzekać przecież na coś trzeba... a i zwalić winę jest na kogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...

Ludzie plujący jadem są bardzo irytujący, i niestety w Polsce ich pełno... ale też zacofanie światopoglądowe, debilizm smoleński, podatki od wszystkiego (nie wyłączając łożenia publicznej kasy na czarną mafię krk)... jest mnóstwo tego typu rzeczy, które po prostu pomysł o wyjeździe z Polski czynią łatwiejszym w wykonaniu . Nie powiedziałbym, że rządy Tuska są wspaniałe, ani nawet dobre, ale jak myślę o oszołomstwie Jarozbawa z jego świtą to aż mi się rzygać chce... Żeby nie było, wyborcą PO nie jestem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 - ludzie plujący jadem w PL

2 - zacofanie światopoglądowe PL

3 - dyskryminacja i zawiść w PL

4 - skrajna biurokracja i idiotyzm w PL

5 - brak komfortu normalnego przeżycia do końca miesiąca, mimo niezłych zarobków w PL

6 - absurdy życia codziennego w PL

Donald w PL, a to nie Disneyland. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie są dwa powody wyjazdu:

1. chce wrócić na "stare śmieci" - mieszkałem w US 5 lat.

2. nie mogę znieść marudzenia Polaków. Wszędzie i o każdej porze. Osób uśmiechniętych i pozytywnych można spotkać raz na 10 osób.

Co do rządzących - Tacy są politycy. Jedni ich lubią inni nienawidzą rzadko spotyka się takich, którzy są bez zdania.

Tusk czy jest dobry? A czy Kaczyński jest lepszy, czy gorszy? Co za różnica jeśli zawsze się znajdą "Plujący jadem". Ci "plujący jadem" właśnie są dużym problemem, bo przez właśnie takie osoby ludzie nie mogą się ze sobą dogadać! Kanadol już nie raz na forum "pluł jadem", a inni próbowali go uspokajać, ale to nic nie daję bo takich "Plujących jadem" nie da się uspokoić, nie da się wytłumaczyć, żeby normalnie rozmawiać (bez "Plucia jadem")!

Poza tym, ludzie! To nie rząd napełnia wasze portfele. To wasza własna praca i zaangażowanie! Jak chcesz zarobić musisz wziąć życie we własne ręce!

Nie ma znaczenia kto rządzi!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...