Skocz do zawartości

Wiza Turystyczna Dla Studentki


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 52
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

, jak będziesz miała jakieś pytania pisz do mnie wiadomość prywatną .

a ja sie zapytam po co,,na co?a moze ja bym tak samo chcialo cos napisac,doradzic a bylem na wielu rozmowach o wize i za kazdym razem dostawalem wize :)

to jest stare od kiedy pamietam,te same pytania..a pamietam to od konca lat 90-tych..tutaj za duzo nic sie nie zmienia

do kogo,na ile czasu,co robisz w Polsce

oczywiscie sa pytania inne ale w wiekszosci spraw to sa takie jak wyzej napisalem

moze pasc pytanie gdzie i czego sie uczysz,co robia rodzice itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

, jak będziesz miała jakieś pytania pisz do mnie wiadomość prywatną .

a ja sie zapytam po co,,na co?a moze ja bym tak samo chcialo cos napisac,doradzic a bylem na wielu rozmowach o wize i za kazdym razem dostawalem wize :)

to jest stare od kiedy pamietam,te same pytania..a pamietam to od konca lat 90-tych..tutaj za duzo nic sie nie zmienia

do kogo,na ile czasu,co robisz w Polsce

oczywiscie sa pytania inne ale w wiekszosci spraw to sa takie jak wyzej napisalem

moze pasc pytanie gdzie i czego sie uczysz,co robia rodzice itd

oj nie gniewaj sie sly6 :) < łasi się > :rolleyes:

chodzilo mi o to , ze dziewczyna niech sie nie stresuje i tyle , i napisałam juz wcześniej , ze tu są cudowni administratorzy :) i we wszystkim jej doradzą :) chodzilo mi bardziej , że jak ma do mnie pytania to niech napisze PW ale oczywiście jak ma do Ciebie czy innych admistratorów niech pisze tutaj , pozdrawiam :wub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a wlasnie odnosnie indeksu to mam jeszcze takie pytanie. studia magisterskie zaczelam 3 tygodnie temu, a o wize chcialabym sie starac na poczatku listopada. wiadomo, ze do sesji jeszcze kupa czasu wiec indeks bedzie czytsy-bez zadnych wpisow. to ma jakies znaczenie? zalezaloby mi na tym wyjezdzie jeszcze w tym roku, jakos poczatkiem grudnia gdyby wszystko sie udalo..

nie chce zeby konsul pomyslal ze specjalnie dostalam sie na studia zeby dostac wize i martwie sie czy to nie bedzie tak wygladalo :/

Bez stresu, moja kumpela dziś właśnie dostała wizę turystyczną na 10 lat - też pierwszy rok mgr ( plus jeszcze 2rok lic na innym kierunku ) także poza studiami raczej jej tu nic nie trzyma.. w USA wcześniej była na J1. miała ze sobą zaświadczenia, że studiuje z dziekanatu i legitymację.

a z rozmowy to wyniosła tyle, że konsul był przystojny i miły :D

więc to zależy od Ciebie jak się zaprezentujesz ;) będzie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie staralm 6 lat temu o vise bedac studentka ostatniego roku,tuz przed obrona pracy mgr.Mialam zaswiadczenia z uczelni,zaproszenie,multum papierkow a konsul na nic nie patrzyl.Zapytal tylko do kogo lece na jak dlugo i w jakim celu.Grunt to sie nie stresowac i odpowiadac pewnie i rzeczowo na pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam ponownie, mam jeszcze takie pytanko.. czy to ze dopiero zaczelam studia magisterskie w tym roku to ma jakies znaczenie dla konsula? czy patrzy on na to jako na kontynuacje studiow na innej uczelni? zastanawiam sie dlatego, ze dzis uslyszalam od znajomej taki tekst, ze pewnie nie mam szans na wize, ze pewnie za rok to by byo co innego gdybym juz skonczyla pierwszy rok magisterki.. co o tym myslicie? troche mnie to zaniepokoilo, bo ja juz planuje sylwestra w stanach hehe ;) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...