Skocz do zawartości

Nikt Ostatnio Nie Pisze Ile Czasu Trwaly Ich Procedury K1


freja

Rekomendowane odpowiedzi

20 godzin temu, Patipitts napisał:

Przyjęcie bedzie bo mamy miejscówkę za darmo, bardzo zreszta komfortowa z noclegami dla przyjezdnych itp. Duzo osób tez oferuje pomoc w np robieniu zdjeć, gotowaniu i przygotowywaniu dekoracji takze szkoda by nie było skorzystać :) mamy tu taka obozowa rodzinkę :) 

U nas tez bylo wesele na campie i wiekszosc rzeczy robili znajomi, albo znajomi znajomych. Dobrze miec pelno znajomych z campa, a zwlaszcza BSA :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,6 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Problem. Wyslalam pakiet AOS miesiac temu i nie otrzymalam Receipt Notice. Sprawdzilam status sprawy i jest napisane, ze Notice Was Returned To USCIS Because The Post Office Could Not Deliver It. Zastanawiam sie czy zaproszenie na odciski palcow bylo tez w tej samej kopercie? Jak to sie odbywa? Jakis miesiac temu moj case status byl, ze zaakceptowali platnosc za odciski palcow, czy to oznaczalo, ze mialam sie sama umowic na spotkanie wtedy? Nic z tego nie rozumiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, MoniaS napisał:

Pojedz do offisu USCIS i tam możesz sobie bez tych całych zaproszeń zrobić odciski. 

Ewentualnie zostanie odeslana na drzewo jezeli tenze offis nie robi walk-ins - jak ja kiedys zostalem odeslany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie kiedyś trafilo, musiałam zadzwonić do USCIS i po godzinie na telefonie, połączono mnie z kimś, kto zgodził sie przefasować zaproszenie na odciski, poniewaz bez tego, nikt cię nie wpuści. Niestety potrzeba tego kawałka papieru( chyba ze cos sie od tamtego czasu zmieniło). Stresik był, bo wszystko na ostatnia chwile ale sie udało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My weszliśmy bez jednego tzn przysłali dla mnie i dla syna a dla córki nie przez pomylke. A ponieważ nie chcialam jeździć tam dwa razy wzięliśmy ja ze sobą. Nikt nie robił żadnego problemu. Powiedziano nam co pokolei mamy robić ( fakt zaliczylismy ze 4 okienka ) i zalatwione.  Chyba zależy tez od stanu tak mi sie wydaje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze pozwolili, ze wzgledu na to, ze to nieletnie dziecko. Ja pamietam jak sie pytałam czy mogę sie pojawić o wyznaczonym terminie bez tego zaproszenia, to mi powiedziano, ze bez tego papierka nic nie wskóram. Udało sie przefaxsowac i było ok. Pewnie co osoba w urzędzie to inna odpowiedz.

 

P.s. 4 okienka? U nas w CO to nawet jednego nie ma, siedzi facet przy stole postawionym przy drzwiach, ogląda zaproszenie, cos kopiuje( z tego co pamietam) i każe czekać w kolejce na swoją kolej.  Przynajmniej stanowisk do odcisków jest troche wiecej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Kansas to wiocha ale urząd emigracyjny w sensie budynek full wypas. Po jednej stronie masz okienka chyba z 6 stanowisk a po drugiej stanowiska do odcisków,  zdjęć itd. My mamy taką kartę military dependent często używam bo otwiera wiele drzwi tutaj. Może dlatego byli mili i nie odeslali nas z niczym. Córka ma 17 lat niby nieletnia ale ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...