Skocz do zawartości

Wyjazd Do Usa Krok Po Kroku.


sylwia12198

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 107
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Za paszport biorę się za tydzień : )

Szczerze powiedziawszy to pomimo ze do wyjazdu masz niby az poł roku to ja na twoim miejscu juz bym leciał do fotografa robic zdjecia do paszportu i wyrabiał jak najszybciej paszport a nastepnie wize dlatego że :

Musisz liczyc sie z tym ze bilety do USA w lipcu są najdrozsze więc pasuje kupic go jak najwczesniej, doradzałbym Ci równiez aby rozpatrzyc to zeby do USA jechac nieco wczensiej tzn ok 20 czerwca bo bilety moga byc nawet o połowe tansze w porównaniu do nawet pierwszych dni lipca, jako przykład : w zeszłe wakacje moja ciocia leciała do Chicago 15 czerwca , cena biletu 1700 zł w Lufthansie (kupowała bilet koncem stycznia) zas juz na wylot od 29 czerwca w górę ceny zaczynały sie od 3000-3500 zas w okresie około maja ciezko było znalezc cos pozniej 4 tys, i dodam jeszcze ze LOT w analogicznych okresach miał wyzsze ceny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paszport tymczasowy nie ma biometryki oraz ważny jest tylko 1 rok, lecz jak już sly powiedział, musi być ważny powód, aby takowy otrzymać. Stare paszporty nie maja tego "cudeńka" (sam taki posiadam, wydany na kilka miesięcy przed tym, jak zaczęli to stosować)i na nich też Cię wpuszczą, a więc drogą dedukcji nie powinno być z tym problemu. Jak już wjedziesz do USA, to nie możesz sobie przechodzić jak i kiedy chcesz przez granicę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA bym na Twoim miejscu na nic nie czekał i od razu składał wniosek o paszport, zamawiał bilet i wszystko co potrzebne. Po pierwsze taniej, po drugie lepiej zrobić i później sobie po prostu czekać, a nie na łapu capu bilet za 3 tyś zł, paszport szybko, wiza szybko. Lepiej sobie wszystko na spokojnie przygotować. Szkoda, że mnie jakoś rodzina do USA nie zaprosiła nigdy:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA bym na Twoim miejscu na nic nie czekał i od razu składał wniosek o paszport, zamawiał bilet i wszystko co potrzebne. Po pierwsze taniej, po drugie lepiej zrobić i później sobie po prostu czekać, a nie na łapu capu bilet za 3 tyś zł, paszport szybko, wiza szybko. Lepiej sobie wszystko na spokojnie przygotować. Szkoda, że mnie jakoś rodzina do USA nie zaprosiła nigdy:(

Jak już wspomniałam za paszport biorę się w ferie.

Ustaliłam z rodzicami, że wynajmiemy stwardessę, która się mną zajmie :)

Bilet kupuje wujek więc to nie ode mnie zależy.

Nie martw się, jeszcze zdążysz pojechać :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe moze nie dozyc tej chwili jak go rodzina zaprosi ;) ja juz na to nie patrze ...

Sleak lepiej jakbys nie jechal do rodziny co Cie po przylocie oleje itp zrobi ..lepiej od takiej rodziny trzymac sie z daleka

Jak ktos placi za bilet to rob jak uwazasz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...