Skocz do zawartości

Wyjazd Do Usa Krok Po Kroku.


sylwia12198

Rekomendowane odpowiedzi

a Ty chociaz zapoznalas sie dobrze ze strona podana gdzies w postach?

bo widze ze nie

zdjecie do legitymacji to jedno a co paszportow i wizy to znow cos innego

za nim zadasz pytanie to przeczytaj dokladnie strone Ambasady

wrazie watpliwosci pisz pytania

http://www.ustraveldocs.com/pl_pl/index.html

ta strona bedzie Ci potrzebna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 107
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

a Ty chociaz zapoznalas sie dobrze ze strona podana gdzies w postach?

bo widze ze nie

zdjecie do legitymacji to jedno a co paszportow i wizy to znow cos innego

za nim zadasz pytanie to przeczytaj dokladnie strone Ambasady

wrazie watpliwosci pisz pytania

http://www.ustraveld...l_pl/index.html

ta strona bedzie Ci potrzebna :)

Jak na razie to pytałam tylko i wyłącznie o paszport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że wracam, ale myślałam, że zdjęć nie muszę robić, ponieważ mam juz zdj( takie jak do legitymacji szkolnej). Takie nie mg być ?

te zdjecia róznia sie bo np z legitymacji masz robione z połprofilu a do paszportu i wizy jest na wprost, spisz sobie na kartke jakie wymagania ma elektroniczne zdjecie do wizy , bo fotograf moze nie wiedziec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ten caly temat jest dosc smieszny. Dziewczyna nie chce aby ja brano za malolata a zadaje pytania na poziomie pieciolatka. Moze niektore sprawy nalezy zostawic rodzicom, bo najwyrazniej dziewczyna sie bardzo we wszytskim gubi i nawet nie raczy przeczytac podstawowych informacji na oficjalnej stronie ambasady czy tez urzedu wydajacego paszporty. Az szkoda slow....

p.s.podziwiam cierpliwosc administratorow. Pytania na temat terminali itp nie majac ani biletu ani paszportu.... Ahhh no comment!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za wyrażenie ale "typowi Polacy".

Ja sama jestem kompletnym "żółtkiem" w tej sprawie, a ona ma 14 lat.

Nie powinno się na nią tak naskakiwać. Skoro wyjaśniła na początku, że chce wiedzieć wszystko to można się spodziewać, że będzie pytać o wszystko.

Zauważyłam, że Polacy tak mają .. no, ale to już nie mi oceniać. A ty kochana się nie przejmuj .. spytaj rodzinę, może ktoś ci udzieli odpowiedzi i nie będzie marudził. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za wyrażenie ale "typowi Polacy".

Ja sama jestem kompletnym "żółtkiem" w tej sprawie, a ona ma 14 lat.

Nie powinno się na nią tak naskakiwać. Skoro wyjaśniła na początku, że chce wiedzieć wszystko to można się spodziewać, że będzie pytać o wszystko.

Zauważyłam, że Polacy tak mają .. no, ale to już nie mi oceniać. A ty kochana się nie przejmuj .. spytaj rodzinę, może ktoś ci udzieli odpowiedzi i nie będzie marudził. Pozdrawiam.

Ja rozumiem nic na temat nie wiedziec ale od tego jest wujek Google. I podstawy sie szuka. Co sie dzieje z ludzi zaradnoscia i malym wysilkiem?To tak jakby pytac o kroki po wylosowaniu zielonej karty. No ale najpierw trzeba ja wygrac.... 14 lat ma, forum to umiala znalesc i post napisac, a z googla skorzystac nie mozna? Wnioski i wiza jedna droga ale terminale bez biletu i wizy, o paszporcie juz nie wspomne? No prosze cie, ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...