Skocz do zawartości

Zachodnie Wybrzeże - Parę Pytań


KarolNOW

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 129
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Powtórzę to co już napisałam wcześniej. Nie ma już obowiązku wypełniania I-94. Istnieje nadal, ale w formie elektronicznej. Osoba przekraczająca granicę zostaje, że się tak wyrażę "odnotowana" w systemie, jedyną rzeczą, którą można, lecz nie trzeba tego robić, jest wygenerowanie nr I-94. Jeśli komuś będzie to do czegoś potrzebne np. zmiana w przyszłości statusu itp.

Kiedy ostatnio przekraczałeś Big granicę USA, że zarzucasz innym pisanie bzdur?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarzucilem Tobie pisanie bzdur na podstawie tego linka, ktory ktos wkleil.

A tam nie bylo napisane, ze NIE trzeba nic wypelniac.

NIe wiem, jak dla Ciebie, ale dla mnie wypelnianie przez mail, to rowniez wypelnianie.

Reszta jest napisana tutaj:
http://forum.usa.info.pl/topic/21840-zachodnie-wybrzeze-pare-pytan/?p=182354

i, jak widac, TRZEBA wypelniac I-94 w pewnych sytuacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć Big często piszesz z sensem, naciągasz teraz trochę. Nie trzeba nic wypełniać i turysta jak Piotr wjedzie i wyjedzie nie przejmując się zbytnio I-94. Na podanej stronie wypełnia się formularz, żeby odtworzyć numer I-94. Sam muszę z uwagi na status znać, ale mogę to zrobić kiedy chcę, nawet w momencie, kiedy mi ten numer jest potrzebny. Co jeśli do czasu kiedy mi ten numer będzie potrzebny przekroczę granicę kilkukrotnie? Numer zmieni się kilka razy zanim będzie potrzebny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee tam Piotr, nikt się nie kłóci, to tylko dyskusja :D . I nie zawracaj sobie tym głowy, będziesz miał czas i ochotę to to zrobisz, nie będziesz miał, nie musisz. Ja zrobiłam to z czystej ciekawości jak to teraz wygląda. Wróciłam na początku czerwca, więc pisze na bieżąco to co wiem (a nie co mi się wydaje, że wiem ;) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja sprzed chwili od znajomego. Zapomniałem że poleciał do USA na wakacje.

Dostałem informację że wypełniał tylko deklaracje celną. Lot do Las Vegas

Z tym kłóceniem to może przesadziłem :D no to prosze o troszkę mniej emocji :)

Raz jeszcze dziękuję Wam za wszystkie informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...