Skocz do zawartości

Zachodnie Wybrzeże - Parę Pytań


KarolNOW

Rekomendowane odpowiedzi

Big , na 26 dniowy wyjazd biorę około 3000 USD w gotówce więc mam nadzieję że wystarczy na takie niespodzianki.

Jak będzie jakiś problem to zawsze mogę skoczyć do bankomatu także dzięki za porady.

Universal Studios to wycieczka raczej na cały dzień od rana czy liczyć 3-4 godziny ?

Miał ktoś dłuższy postój w Monachium? Mamy aż 8 godzin aż do następnego lotu.

Zdążymy na małą wycieczkę do centrum czy raczej nie ruszać się z lotniska ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 129
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Universal Studios, jesli chcesz zobaczyc wszystko co mozna, to raczej 5-6, a moze i wiecej, jesli jest duzo ludzi.

Z tym ze ja uwazam, ze jak nie jestes typowym Amerykaninem ;), to sie troche wynudzisz - ale polecam - zawsze mowie, ze warto sie samemu przekonac.

Ja sie B A R D Z O bronilem przed Disneylandem, a finalnie, nie zaluje.

Co do wychodzenia z lotniska, to mozna, bo 8h to duzo czasu, ale jak uwzglednisz "po przylocie" i "przed odlotem", to moze zostac Tobie 5-6h.

Ja w takich sytuacjach wole nie kusic losu i zostaje na lotnisku, w lozy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Universal Studios będziemy w poniedziałek więc może nie będzie aż tak tłoczno :)

Jednak zostaniemy na lotnisku ponieważ do centrum jest 30 km, niech się coś wydarzy na drodze np. jakiś wypadek i będziemy mieli wielki problem...

Faktycznie lepiej nie kusić losu.

Jeszcze jedno pytanie , czy mając bilet elektroniczny w obie strony , na lotnisku z którego ruszamy dostaniemy wydrukowane bilety w obie strony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bedziesz nadawal bagazu?

Będę , czyli rozumiem że na stanowisku tam gdzie nadaje bagaż otrzymam bilety ?

Tak jak w PL ?

Masz bilet elektroniczny/numer rezerwacji i przy pomocy tego odprawiasz się na lot powrotny.

Bilet jest po polsku ale nie ma to znaczenia prawda? Nr rezerwacji wszystko załatwia?

Sorry za tak błahe być może dla Was pytania ale mam malego stresa. To nasz pierwszy lot do USA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...