Skocz do zawartości

Zachodnie Wybrzeże - Parę Pytań


KarolNOW

Rekomendowane odpowiedzi

Po prostu mącisz ludziom w głowie ;) Czytamy, że I-94 się wypełnia. Nie ważne, że elektronicznie. Teraz taki ludzik będzie jechał do USA i myślał co ma robić. A wystarczy napisać, że przeciętnego turysty I-94 obchodzi obecnie tyle, co zeszłoroczny śnieg. Informacje do I-94 są zbierane elektronicznie i jest to poza jakąkolwiek kontrolą pasażera. Turystę obowiązuje wyłącznie deklaracja celna, czyli wypełnia jeden niebieski formularz. To wszystko.

Proponuję zakończyć temat I-94 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 129
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 1 miesiąc później...

Obawiam się trochę odbioru samochodu z Dollara że będą mnie chcieli "naciągnąć" na jakieś dodatkowe ubezpieczenia...

Jak poszło Wam w wypożyczalni? W sobotę odbieramy samochód na LAX z Dollara i zastanawiam się co nas czeka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dolarze na LAX (który tak naprawdę nie jest na LAX tylko trzeba wziąć busa) robią to co w reszcie. Trzeba poprostu twardo odmawiać, nie zblokowali jednak $500 na karcie, jak np. to bywa czasem. Będą straszyć i przedstawiać czarne scenariusze. Ja jednak wziąłem assistance ($12/dzien), bo nie uśmiechało mi się stać na 6-ciu pasach w nieznanym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dolarze na LAX (który tak naprawdę nie jest na LAX tylko trzeba wziąć busa) robią to co w reszcie. Trzeba poprostu twardo odmawiać, nie zblokowali jednak $500 na karcie, jak np. to bywa czasem. Będą straszyć i przedstawiać czarne scenariusze. Ja jednak wziąłem assistance ($12/dzien), bo nie uśmiechało mi się stać na 6-ciu pasach w nieznanym miejscu.

Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź. To na pierwszy wyjazd tego typu stąd wolę wypytać o wszystko :) Wstępnie zarezerwowaliśmy samochód typu ford escape ale zastanawiamy się nad czymś większym - czy korzystniej będzie zmienić to jeszcze w Pol czy na miejscu w LA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstępnie zarezerwowaliśmy samochód typu ford escape ale zastanawiamy się nad czymś większym - czy korzystniej będzie zmienić to jeszcze w Pol czy na miejscu w LA?

Oni i tak mogą namawiać na większy za jakąś "minimalną" dopłatę. Pytanie jest czy dostaniecie dokładnie Escape czy samochód w tej klasie. Pamiętam, jak brałem z dollara samochód, to parking był dość pusty (te wypożyczalnie są dość oblegane), więc nie wiem czy będzie coś na upgrade, lepiej to zrobić z Polski, bezpieczniej choć może być drożej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...