Skocz do zawartości

Zachodnie Wybrzeże - Parę Pytań


KarolNOW

Rekomendowane odpowiedzi

W umowie najmu mam takie ubezpieczenia -

* Ubezpieczenie ( - Ubezpieczenie pojazdów mechanicznych od skutków uszkodzenia, zniszczenia i kradzieży (AC) - Ubezpieczenie od kradzieży - Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej (OC) - Dodatkowe ubezpieczenia od odpowiedzialności (SLI) - Zabezpieczenie Kierowcy Podlegającego Ubezpieczeniu (UMP) )

Czy według Was brakuje jakiegoś ubezpieczenia? Jeśli tak to którego? Ewentualnie jeśli ktoś zna cenę/y brakującego ubezpieczenia to proszę o info.

Pani na infolinii zarzeka się że to wszystkie opłaty i na miejscu już nic więcej nie trzeba opłacać.

Jednak nie za bardzo w to wierzę... Samochód w pełni sezonu za 2050 PLN na miesiąc czasu? Takie rzeczy to tylko w Erze :)

Cena nie jest jakaś nie z tej ziemii. Wychodzi 650 dolarów za 26 dni. W dłuższym terminie moze wyjść taniej niz np. licząc stawkę dzienną. Ile w tym zapłaciłeś ubezpieczenia? W USA często ludzie waivują ;) ubezpieczenie, bo jak płacisz kartą to często pokrywa to ubezpieczenie. Masz ubezpieczenia od groma i tak generalnie samochody są ubezpieczone...

Tak więc kwota, którą zapłaciłeś jest całkiem możliwa. BTW w zeszłym roku dostałem w wypożyczalni właśnie taki samochód, ale uważaj, bo nie musisz dostać takiego, tylko podobny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 129
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

KaeR - pytasz ile w tej cenie zawierają ubezpieczenia?

Jeśli tak ,to nie wiem. Nic nie mam wyszczególnione tylko cena całkowita na dole.

Wiem że może być inne auto. Rezerwowałem klasę auta a nie dany model :)

c4r0 - nie próbowali Ci "wciskać" dodatkowych ubezpieczeń?

Jak to wyglądało jeśli mogę wiedzieć? Pokazałeś rezerwację , zablokowali środki na karcie , podpisałeś papiery i wyjechałeś?

Tutaj niby to jest opisane. Czy ktoś z Was wykopywał ubezpieczenie dotyczące wkładu własnego?

http://www.traveljigsaw.pl/wynajem-samochodu/jak-wynajac-samochod/ubezpieczenie-a-wklad-wlasny/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy wypożyczasz bez pośredników, to nie płacisz z góry. Pojawiasz się po odbiór i wtedy Cię grilują odnośnie ubezpieczenia i płacisz. Jeśli odmawiasz ubezpieczenia mogą zablokować $500 (deductible) na karcie kredytowej. Mogą Ci proponować różne opcje dodatkowo, jak możliwość oddania samochodu z niepełnym bakiem i takie tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochód był za $350 i mniej więcej drugie tyle było za całkowite ubezpieczenie - liability plus całkowite na zniszczenie samochodu, holowanie, powiedzieli że nawet jak wjadę do jeziora to muszę tylko przynieść kluczyki i powiedzieć skąd mają wyłowić samochód :P Rezerwowałem na miejscu osobiście. Dałem kartę, zablokowali środki, podpisałem papiery i wyjechałem. Wpisałem też dwóch dodatkowych driverów bez dodatkowej opłaty. Pamiętam że po tygodniu zapaliła się lampka oleju, więc zadzwoniłem do nich i wymienili mi samochód na drugi taki sam. Full service.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga sprawa to nocleg w SF i LA

Może ktoś z Was polecić coś fajnego i w miarę przystępnej cenie?

Szukam i widzę że SF to raczej bez 150USD/noc się nie obędzie.

Zamiast spac w SF poszukaj czegos w Walnut Creek albo Pleasant Hill...my kiedys spalismy w Residence Inn w pleasant hill - z hotelu do centrum SF jest doslownie 25-30 minut a ceny o polowe nizsze niz w SF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...