Skocz do zawartości

Warszawa-Amsterdam-Seattle 23 Czerwca


Gość Violonczela

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Violonczela

widzę, że mowa o bagażach ;)

Jeśli chodzi o mnie, to biorę małą torebkę sportową ze dużą ilością kieszonek, do której włożę paszport, telefon, pieniążki ;). Natomiast jako podręczny bagaż mam malutką walizkę, w której będę miała kosmetyki ,ciuchy na przebranie, bo zamierzam się przebrać w dres w samolocie i coś tam jeszcze.. ;). Stwierdziłam, że laptopa nie biorę, kupię sobie tam. Dajecie radę w ten upał ?? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 169
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

A zeby zrobic drop-off, musisz swoje odstac w kolejce - jaki wiec sens robic to on line?

niekoniecznie

jak ja lecialem to taki koles z KLM dla tych odprawionych online przez internet otworzyl nowa kolejke i bylo nas tam 3 osoby a do postalych okienek (chyba 2) stali wszyscy pozostali takze raczej oplacilo sie odprawic online

pisalem juz o tym Mr Big ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zeby zrobic drop-off, musisz swoje odstac w kolejce - jaki wiec sens robic to on line?

Jakiej kolejce? W Polsce np. Nie musisz odstac do maszyn, np w lufthansie, wiele linii ma oddzielne okienko na drop off. W stanach to samo.

Nie wiem jak często latasz, ale jakby nie było korzystniejsze, to bym tego nie robił. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Latam okolo 20 razy w roku (loty interkontynentalne) od 18 lat.

Nie wiem, czy to wystarczajaca rekomendacje endacje a... B)

Nie to było sednem mojego posta ale ok. :-) sednem było, że check in online skraca czas potrzebny na lotnisku. Czasem 5 minut, czasem 15. Czasem nie wiesz co staniesz na lotnisku zostaniesz o czym wiesz bo latasz często. :-) pamiętam jak po raz pierwszy wprowadzono maszyny obowiązkowe na Okęciu. Ludzie okupowali maszyny po 10 min. Karta w kieszeni, święty spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile kojarze, to w miescie z ktorego latam, nie ma specjalnych punktow do drop-off, wiec w moim wypadku nic online nie zmienia...

Zdarzylo sie, ze pare razy sie odprawilem online, po czym i tak stalem, zeby nadac bagaz.

Jesli ktos leci tylko z podrecznym, to na pewno ma to wiekszy sens...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele zależy od linii. Linie amerykańskie tną koszty. Na moim lotnisku w USA można torbę zostawić przed wejściem na lotnisko w przypadku delty. Skanuja kartę i tyle. Idę prosto do bramek. Po 5 min jestem przy gate. Drop off i tak obsługuje TSA na moim a nie linia. Linia tylko nakleja tagi, a potem i tak zostawia się bagaż w strefie drop-off, gdzie TSA wrzuca na skaner.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...