Skocz do zawartości

Warszawa-Amsterdam-Seattle 23 Czerwca


Gość Violonczela

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 169
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Kizelu

czyli jak sie odprawię w Wa-wie to juz nie ogladam swojego bagażu , az w Waszyngtonie? (jak sie nie zgibił) ? Od W-wy do Wasz przez AMS lece KLMem

Dokladnie - odbierasz dopiero na IAD po przejsciu immigrations i pozniej jest re-check (OIDP bo na IAD bylem ostatni raz z 4 lata temu) - jedna tasma jest jak lecisz dalej, druga jak chcesz odebrac bagaz na baggage claim. Wiec wrzucasz na ta druga i odbierasz pozniej w baggage claim area.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale z tym Nalesnickiem to przesadzilas :D (chodzi mi o Twoja poprawke duzej litery)

a jak tam nasza Violonczela: juz troche robi sie goraco przed lotem

jeszcze masz troche czasu ale pamietaj o dokladnej relacji z podrozy

ja juz w LA chociaz jak dotad to chyba pogode mialem w sumie lepsza w Seattle

dzisiaj troszke przygrzalo ale tak to nie czuc ze to California

aaa, wrzuce jeszcze pytanie i tutaj: wie ktos z jakiego miejsca najlepiej zrobic ladne fotki downtown LA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pewnościa opisze , ajk ta cała moja przygoda się zakończy szczesliwie. Ja PANICZNIE boję sie latać. Ostatnio dostałam histerii i ryczałam połowę drogi do Madrytu :-(. Ludzie mysleli ,ze tak tęsknię ........

Czy ktos mi powie , ile sie czeka na maiila z biletem od KLMu. Zapłaciłam we czwartek, mam kod rezerwacji, ale na maila miało przyjść i nie przyszło nic :-(

AgiPa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pewnościa opisze , ajk ta cała moja przygoda się zakończy szczesliwie. Ja PANICZNIE boję sie latać. Ostatnio dostałam histerii i ryczałam połowę drogi do Madrytu :-(. Ludzie mysleli ,ze tak tęsknię ........

Czy ktos mi powie , ile sie czeka na maiila z biletem od KLMu. Zapłaciłam we czwartek, mam kod rezerwacji, ale na maila miało przyjść i nie przyszło nic :-(

AgiPa

Sprawdź na stronie KLMu po kodzie rezerwacji i nazwisku czy jest numer biletu - wtedy wiadomo że został wystawiony. Maila powinnaś dostac pare godzin po transakcji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zabawny ten wątek... nie wiem ile Violonczela ma lat ale zachowuje się jakby miała koło piętnastu i nigdy lotniska na oczy nie widziała. A najzabawniejsze to będą te miny tych "przerażonych ale obsesyjnie owładniętych mitem o Ameryce" jak już tutaj wylądują i trochę się rozejrzą.... LOL Coś czuję, że paru osobom stereotypy o Ameryce pękną jak bańki mydlane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zabawny ten wątek... nie wiem ile Violonczela ma lat ale zachowuje się jakby miała koło piętnastu i nigdy lotniska na oczy nie widziała. A najzabawniejsze to będą te miny tych "przerażonych ale obsesyjnie owładniętych mitem o Ameryce" jak już tutaj wylądują i trochę się rozejrzą.... LOL Coś czuję, że paru osobom stereotypy o Ameryce pękną jak bańki mydlane...

a po co ten Twoj post?

cos chciales wniesc do tego watku czy tylko pocfffaniakowac i potrollowac?

pytasz Violonczele ile ma lat, a Ty ile masz?

bo swoim postem pokazujesz ze nawet jesli sporo to nie wygladasz na tyle

w tym watku zaczelismy jako zieloni sobie wzajemnie objasniac wszystko bo nie kazdy jest takim orlem jak Ty

i jezeli ten watek jest dla Ciebie infantylny to nie czytaj i nie udzielaj sie

ja z kolei mysle, ze kilku osobom on jednak pomogl wiec ma sens

pozdrawiam cieplutko i mniej zolci zycze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pewnościa opisze , ajk ta cała moja przygoda się zakończy szczesliwie. Ja PANICZNIE boję sie latać. Ostatnio dostałam histerii i ryczałam połowę drogi do Madrytu :-(. Ludzie mysleli ,ze tak tęsknię ........

Czy ktos mi powie , ile sie czeka na maiila z biletem od KLMu. Zapłaciłam we czwartek, mam kod rezerwacji, ale na maila miało przyjść i nie przyszło nic :-(

AgiPa

Większość linii mówi, że w ciągu 24 godzin. Wczoraj kupowałem bilet około 5 po południu, bilet przyszedł dziś rano (czasu wschodniego wybrzeża). Kod potwierdzenia powinien działać od razu na stronach wszystkich linii na bilecie/rozkładzie.

Ludzie piszą, że nia ma biletów, ale w sumie są bo powinien przyjść etix i jakieś informacje taryfowe. W tych potwierdzeniach pierwszych nie zawsze jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...