Skocz do zawartości

Warszawa-Amsterdam-Seattle 23 Czerwca


Gość Violonczela

Rekomendowane odpowiedzi

rozmawiałam dziś z informacją KLM, no i Pan poinstruował mnie, że będąc na lotnisku (mam na myśli Warszawę-Chopina), jeszcze przed całą odprawą bagażu, drukuję sobie jakieś karty-bilety wstępu na lotnisko. Czy ktoś z wtajemniczonych oświeci mnie o co tu chodzi?? ;) Pozdrawiam

:D

Co najwyżej chodzi o samoobsługowe stanowiska. W przypadku lotów do USA i tak nie zawsze można z nich skorzystać. Bilet wstępu na lotnisko? Z Misiem mi sie to kojarzy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 169
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

rozmawiałam dziś z informacją KLM, no i Pan poinstruował mnie, że będąc na lotnisku (mam na myśli Warszawę-Chopina), jeszcze przed całą odprawą bagażu, drukuję sobie jakieś karty-bilety wstępu na lotnisko. Czy ktoś z wtajemniczonych oświeci mnie o co tu chodzi?? ;) Pozdrawiam

Moim zdaniem to musisz wyluzowac bo za bardzo sie przejmujesz ta swoja podroza. Wspomniane kioski sa, zwykle jak pisze KaeR na lot do US sie odprawic przez nie nie mozna bo ktos fizycznie musi zweryfikowac ze jest w posiadaniu dokumentu ktory do lotu do US cie uprawnia. Moja rada - odpraw sie on-line dzien wczesniej, minimum dostaniesz boarding pass na lot do AMS, pozniej do stanowiska odprawy bo i tak bagaz musisz nadac i tam dostaniesz drugi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to musisz wyluzowac bo za bardzo sie przejmujesz ta swoja podroza. Wspomniane kioski sa, zwykle jak pisze KaeR na lot do US sie odprawic przez nie nie mozna bo ktos fizycznie musi zweryfikowac ze jest w posiadaniu dokumentu ktory do lotu do US cie uprawnia. Moja rada - odpraw sie on-line dzien wczesniej, minimum dostaniesz boarding pass na lot do AMS, pozniej do stanowiska odprawy bo i tak bagaz musisz nadac i tam dostaniesz drugi.

Właśnie się zastanawiam, czy się odprawić dzień wcześniej, ale z drugiej strony i tak bede musiała to zrobić na lotnisku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się zastanawiam, czy się odprawić dzień wcześniej, ale z drugiej strony i tak bede musiała to zrobić na lotnisku.

Nie do końca. Jak się odprawisz w domu i dostaniesz wszystkie karty to na lotnisku tylko drop off. Bedziesz też pewnie sobie miejsce wybrać na pierwszym locie. Przed samym lotem juz jest ciężko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć,

Jeszcze takie pytanie ;) skoro nie ma I-94, to mam pieczęć z terminem pobytu oczywiśćie w paszporcie, tak?

A tak w ogóle, to jak zniosłeś tak długi lot ? ;) Ja planuję przeczytać książkę Łysiaka :).. Będę mała soczewki, więc nie ma mowy o spaniu... ;)

Zacny autor :) Którą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem nowa. Lece we wrzesniu do Waszyngtonu z AMS , czytam Violonczele i nalesnicka z wielkim zainteresowaniem. Ciagle jeszcze duzo nie pojmuję. Teraz sie nie smiejcie :

1) co to jest dropp off?

2) Jak w W-wie nadam bagaz to musze go odebrać w AMS i od nowa nadawać przy odprawie do USA? Sam nie trafi?

prosze odpowiedzcie i mnie

AgiPa


Sory za nazwę ; oczywiście Nalesnicka .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...