Skocz do zawartości

Warszawa-Amsterdam-Seattle 23 Czerwca


Gość Violonczela

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 169
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Możesz, bo oprócz podręcznego dopuszczają jeszcze torebkę lub laptopa. Widziałem też w samolocie kobietę razem z trzema rzeczami - podręczny, torebka i laptop.

Dokładnie, ja tak teraz leciałam. Jednak faktycznie było mi niewygodnie bo torebkę, na ramieniu tez miałam sporych rozmiarów. Do tego mała walizka jako bagaż podręczny i dodatkowo laptop w torbie. W Berlinie się wkurzyłam i wcisnęłam laptopa do bagażu podręcznego. Zdecydowanie im mniej sztuk nazwijmy to "bagażu" ma się ze sobą tym wygodniej :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, ja tak teraz leciałam. Jednak faktycznie było mi niewygodnie bo torebkę, na ramieniu tez miałam sporych rozmiarów. Do tego mała walizka jako bagaż podręczny i dodatkowo laptop w torbie. W Berlinie się wkurzyłam i wcisnęłam laptopa do bagażu podręcznego. Zdecydowanie im mniej sztuk nazwijmy to "bagażu" ma się ze sobą tym wygodniej :)

Ok, super. Ja to chyba wezmę sobie taką torbę sportową, wymiarów jak bagaż podręczny i tam wszystko wsadzę. Strasznie się denerwuje, dwie przesiadki,mój angielski marny. Maaaasakra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, super. Ja to chyba wezmę sobie taką torbę sportową, wymiarów jak bagaż podręczny i tam wszystko wsadzę. Strasznie się denerwuje, dwie przesiadki,mój angielski marny. Maaaasakra

Tylko ja bym nie brał torby za miękkiej, bo potrafią tak upychać bagaże, że mi ciarki przechodzą, co się dzieję w moim plecakiem, a dokładnie z rzeczami w środku. :\

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca. Jak się odprawisz w domu i dostaniesz wszystkie karty to na lotnisku tylko drop off. Bedziesz też pewnie sobie miejsce wybrać na pierwszym locie. Przed samym lotem juz jest ciężko.

A zeby zrobic drop-off, musisz swoje odstac w kolejce - jaki wiec sens robic to on line?

Miejmy nadzieję,że się zmiesci Bedzie praktycznie tam laptop

Dlaczego nie kupisz sobie torby podrecznej, takiej, jaka jest dozwolona przepisami?

Napachasz tam wszystko, a nawet wiecej i bedzie Ci MEGA wygodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...