Skocz do zawartości

Szansa Na Wizę B-2?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Do Stanów przyleciał na wizie turystycznej, ale od kilku lat ma już obywatelstwo,

czy o tym tez wspomnial w zaproszeniu ?

dareknow0 wszystko Ci wyjasnił.

moim zdaniem: lepiej bedzie jak nie bedziesz wspominal wogole o kuzynie, a postarasz sie o promese wizowa tak jakbys chcial zwiedzic te chicago i tyle.

prace masz,kase masz...jedziesz zwiedzac sam....

a co bedziesz robil i z kim sie bedziesz w chicago spotykal to juz Twoja sprawa !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam jeszcze kilka pytań, bo mam zamiar na dniach wybrać się do konsulatu w Krakowie.

1. Czy mogę gdzieś zobaczyć cały wniosek, by przygotować sobie potrzebne do jego wypełnienia dokumenty? I ogólnie wiedzieć co jeszcze mogę załatwić, by lepiej on wyglądał.

2. Jak wygląda wypełnianie pytań o pracę, czy jeśli mam umowę o dzieło od 10 lutego do końca marca to jak będzie to wpisane?

3. Czy przy poprzednich miejscach pracy podaje się daty (pracowałem w marcu, maju, czerwcu, lipcu, sierpniu, wrześniu i październiku 2013, czy mogę wpisać przykładowo Marzec-Październik 2013 "Nazwa Firmy")

4. Jak podaje się dochody jeśli chodzi o umowę o dzieło, bo gdzieś czytałem, że chodzi o miesięczne, a mam np. 10 luty do końca marca (mam obliczyć średnią sumę na 30 dni?)

5. Jakie zaświadczenie z banku warto wziąć o ile warto (Wyciąg z konta, czy zaświadczenie o stanie konta), co do 1 nie jest to dla mnie najlepsze bo nie ma tam wpływów większych sum od Października 2013, co do 2 to na koncie posiadam kwotę 12 000zł i jest ona w całości do przeznaczenia na ten wyjazd, a widziałem w innym temacie, że w konsulacie padło pytanie: Jaki posiada Pan budżet oraz kto sponsoruje. Czy ta kwota będzie odpowiednia na okres 6 tygodni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pada pytanie lecz bez pokazania kwitu z banku

Na rozmowie ma widac ze Cie stac na taka podroz a nie pokazesz stan konta .

To nie widziales tematu Joanny,gdzie sie dziewczyna napracowala jak wyglada ds 160 ;)

http://forum.usa.info.pl/topic/21902-ds-160-krok-po-kroku/

wpisz tez w google po angielsku sample ds 160 i zobaczysz jak wyglada taki wniosek

co do wyplaty to wpisuje sie miesieczne,,jak Ci taka wyjdzie srednia to taka wpisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze kilka idiotycznych pytań xD:

1. Wniosek wypełniamy po angielsku?

2. Po wypełnieniu wniosku otrzymam dane do przelewu? będę płacił na poczcie

3. Na wizytę mogę się umówić dopiero następnego dnia roboczego po dokonaniu wpłaty na poczcie?

4. Jak umówić się na wizytę? Po wpłacie na poczcie jest możliwe umawianie się przez internet, czy telefonicznie?

To chyba tyle, przepraszam za zadawanie głupich pytań, ale chciałem się upewnić nim zacznę wypełniać wniosek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tak umiesz dobrze jezyk angielski to wypelnij po angielsku,a jak nie to odpowiedzi moga byc po polsku bez uzywania polskich znakow.

jak bedziesz placil na poczcie to mozesz nie zaplacic,masz zaplacic na poczcie ktora ma bank pocztowy :) i takiej poczty szukaj .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://polish.poland.usembassy.gov/wizy/wizy-nieimigracyjne/jak-ubiega-si-o-wiz.html

Aby uzyskać informacje jak ubiegać się o wizę oraz umówić się na rozmowę z konsulem należy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem właśnie wypełnić wniosek, ale po wybraniu Krakowa i dodaniu zdjęcia, gdy klikam by rozpocząć wypełnianie nowego wniosku mam error:


Application Error
An unexpected error has occurred while processing your previous request. The error has been reported to the site administrator; no further action is required. To retrieve your DS-160 application, please enter your Application ID.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...