Skocz do zawartości

Jak Zdrowo Jeść W Usa :)


Paulina_89

Rekomendowane odpowiedzi

Zasadniczo wiekszosc rzeczy robie bez przepisu. Do ketchupu uzywam oczywiście pomidorów i wszyskich warzyw ktore wg mnie pasuja jako dodatek. Papryka, cebula, czosnek, seler i wiele innych. Jablka. Wszysko na wolnym ogniu trzeba rozgotowac. Nie przecieram tylko miksuje w bardzo mocnym malakserze. Nie ma śladu po lupinkach czy pestkach pomidorow. Potem trzeba odparować do żądanej konsystencji, zagotowac w słoiki. Rozpalić grilla i zapraszać gości.

Nie wiem czy to by sie u mnie uchowało, bo chyba prędzej zjedlibysmy to jako zupe albo sos do makaronu :D Ale pomysle nad tym. Dzieki za przepis :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 239
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Nie wiem czy to by sie u mnie uchowało, bo chyba prędzej zjedlibysmy to jako zupe albo sos do makaronu :D Ale pomysle nad tym. Dzieki za przepis :D

Makaronu nie jadam bo doopa rosnie ale rzeczywiscie używamy tego wyrobu czesto jako zimny sos do różnych rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Violonczela

Makaronu nie jadam bo doopa rosnie ale rzeczywiscie używamy tego wyrobu czesto jako zimny sos do różnych rzeczy.

Andy, doopa rosnie od wszystkiego..

Wszystko zepsulas... :D

Sie Pani nie wtranca gdy starsi rozmawiaja ;)

jak starsi ?? ;), prosze mowic za siebie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andy, doopa rosnie od wszystkiego..

jak starsi ?? ;), prosze mowic za siebie ;)

yep, szczegolnie moja...

ano, juz 4 godziny starszy... :D

chyba sama sie naucze..,bo brakuje mi grahama, nie mam co jesc ;).

W Polskim Sklepie-Barze dostaniesz polskiego graham gdy zamowisz kielbase, flaczki czy bigos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety, zielony pomidorowy krzak jest trujacy dla kotow - http://www.petpoisonhelpline.com/poison/tomato-plant/, o wlasnych pomidorach wiec tez moge zapomniec. Mam poki co tylko swoja bazylie.

Paulina a może udałoby ci sie zrobic jakieś ogrodzenie przy tych pomidorach np z tego typu siatki

http://image.ceneo.pl/data/products/23571868/i-marma-siatka-techniczna-typ-t-002-1-2x50m-t002.jpg

I postawić te pomidory w jakimś w miarę niedostępnym miejscu dla kota? Nie wiem tak kombinuje, ale niewiadoma gdzie to te koty mogą sie dostać :P

My mamy pomidory w ogródku, póki corobuja rosnąć :P te sklepowe se okropne, tak samo sztuczne jak w Polsce, plastik normalnie. Raz udało nam sie kupić nawet dobre pomidory, ale nie pamietam gdzie i cena tez nie była malutka.

A ten olej kokosowy i peeling i w ogóle wszystkie sposoby muszę wypróbować. Mam bardzo sucha skore szczególnie na nogach wiec może mnie poratuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paulina a może udałoby ci sie zrobic jakieś ogrodzenie przy tych pomidorach np z tego typu siatki

http://image.ceneo.pl/data/products/23571868/i-marma-siatka-techniczna-typ-t-002-1-2x50m-t002.jpg

I postawić te pomidory w jakimś w miarę niedostępnym miejscu dla kota? Nie wiem tak kombinuje, ale niewiadoma gdzie to te koty mogą sie dostać :P

Nie ma się co obawiać o koty.

W Polsce mieliśmy z żoną małą działkę (ROD) i na niej pomidory. Co tydzień zabieraliśmy nasze koty na weekend i wszystko było ok. Koty są mądre i to co złe lub niesmaczne omijają z daleka. Tak jeździliśmy przez 3 lata.

A poza tym pomysł z pomidorami jest super! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się co obawiać o koty.

W Polsce mieliśmy z żoną małą działkę (ROD) i na niej pomidory. Co tydzień zabieraliśmy nasze koty na weekend i wszystko było ok. Koty są mądre i to co złe lub niesmaczne omijają z daleka. Tak jeździliśmy przez 3 lata.

A poza tym pomysł z pomidorami jest super! :D

Racja.

Mam co roku w ogrodku pomidory, niemal codziennie przylaza tam koty sasiada, laza, przeciagaja sie czasem walna kupe i zaden jakos nie zdechl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w ten weekend pojade eksplorowac Mediterranean Market bo ktos mi polecal. Mam nadzieje znalezc tam duzo dobrego jedzenia :D

Jak najbardziej! :D

Wygląda na to że jednak miałam dobre przeczucie kupując organiczny ketchup :D Nieorganiczny tez stoi w mojej lodowce, bo maz kupil i nawet sam go nie je :P Mi tez nie smakuje.

No to milych zakupow :)

My mamy pomidory w ogródku, póki corobuja rosnąć :P te sklepowe se okropne, tak samo sztuczne jak w Polsce, plastik normalnie. Raz udało nam sie kupić nawet dobre pomidory, ale nie pamietam gdzie i cena tez nie była malutka.

A ten olej kokosowy i peeling i w ogóle wszystkie sposoby muszę wypróbować. Mam bardzo sucha skore szczególnie na nogach wiec może mnie poratuje :)

Ja ostatnio kupilam pomidora na sprobowanie organiczny,nawet dobry byl.Dalam za niego $2;)

Racja.

Mam co roku w ogrodku pomidory, niemal codziennie przylaza tam koty sasiada, laza, przeciagaja sie czasem walna kupe i zaden jakos nie zdechl.

Usmialam sie z tych kotow walacych kupe:)

Co do zwierzat :moje psy maja swira na punkcie jedzenia ogryzkow z organicznych jablek.Maz mowi ze sa trujace dla psow,gdzies wyczytal.W necie znajduje niejasne opinie:jedne na tak,drugie na nie.Psy sa zdrowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...