Skocz do zawartości

Jak Zdrowo Jeść W Usa :)


Paulina_89

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 239
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Wszystko zepsulas... :D

Sie Pani nie wtranca gdy starsi rozmawiaja ;)

Przepraszam, nie wiedzialam, ze Panstwo macie wobec siebie jakies plany ;)

My kupujemy w piekarni w Publixie "Italian Five Grain Bread" - to chyba jedyny sklepowy wypiek, jaki mi smakuje.

Geez, w jakiej ja d...pie mieszkam za przeproszeniem. Ani Publixa, ani Costco, o Trader Joes czy Whole Foods można pomarzyć. Dobrze ze chociaz tez Big Lots pod nosem mam to jestem na bierzaco z kazdym nowym towarem :P (Dzisiaj wyhaczylam maselka do ust Revlon Lipbutter za $2, kiedy normalnie w sklepie one kosztują 6 czy 7 dolców). Nigella, nie wiem czy to pytanie bylo do mnie na poprzedniej stronie, ale nie kojarze produktow Fresh Firends? Co kupowalas z tej firmy? Moze sie rozejrze dokladniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paulina, zobacz tutaj: http://www.biglots.com/c/grocery/fresh-finds - aczkolwiek widze, ze liczba produktow na stronie jest ograniczona. Z Fresh Finds jest zreszta tak, jak z kazdym innym towarem w Big Lots - raz maja, raz nie maja. Ja kupowalam sosy do makaronu, chipsy i pare innych produktow, np. Hazelnut Cocoa Spread, ktory wyglada jak Nutella, ale jest tanszy i moim zdaniem lepszy (mniej slodki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Geez, w jakiej ja d...pie mieszkam za przeproszeniem. Ani Publixa, ani Costco, o Trader Joes czy Whole Foods można pomarzyć. Dobrze ze chociaz tez Big Lots pod nosem mam to jestem na bierzaco z kazdym nowym towarem :P (Dzisiaj wyhaczylam maselka do ust Revlon Lipbutter za $2, kiedy normalnie w sklepie one kosztują 6 czy 7 dolców). Nigella, nie wiem czy to pytanie bylo do mnie na poprzedniej stronie, ale nie kojarze produktow Fresh Firends? Co kupowalas z tej firmy? Moze sie rozejrze dokladniej :)

Tez nie mam Costco ani Publixa.Z organicznych to tylko Vitamin Cottage i pseudonaturalny Sprouts.No i farmerzy w sezonie:)

Najczesciej kupuje w Safeway-bo najblizej domu-wprowadzili tam ostatnio produkty organiczne ale trzeba porownywac ceny bo czasem zawyzaja.

Moze bedziemy wklejac jakies ciekawostki o produktach?

Organiczny ketchup zawiera 3 razy wiecej substancji walczacych z rakiem niz nieorganiczny.Najlepiej kupowac wiec organiczny o najciemniejszym czerwonym kolorze:

http://www.tomatofest.com/tomato_health_facts.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez nie mam Costco ani Publixa.Z organicznych to tylko Vitamin Cottage i pseudonaturalny Sprouts.No i farmerzy w sezonie:)

Najczesciej kupuje w Safeway-bo najblizej domu-wprowadzili tam ostatnio produkty organiczne ale trzeba porownywac ceny bo czasem zawyzaja.

Ja w ten weekend pojade eksplorowac Mediterranean Market bo ktos mi polecal. Mam nadzieje znalezc tam duzo dobrego jedzenia :D

Moze bedziemy wklejac jakies ciekawostki o produktach?

Organiczny ketchup zawiera 3 razy wiecej substancji walczacych z rakiem niz nieorganiczny.Najlepiej kupowac wiec organiczny o najciemniejszym czerwonym kolorze:

http://www.tomatofest.com/tomato_health_facts.html

Jak najbardziej! :D

Wygląda na to że jednak miałam dobre przeczucie kupując organiczny ketchup :D Nieorganiczny tez stoi w mojej lodowce, bo maz kupil i nawet sam go nie je :P Mi tez nie smakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moze podzielisz sie przepisem? ;)

Zasadniczo wiekszosc rzeczy robie bez przepisu. Do ketchupu uzywam oczywiście pomidorów i wszyskich warzyw ktore wg mnie pasuja jako dodatek. Papryka, cebula, czosnek, seler i wiele innych. Jablka. Wszysko na wolnym ogniu trzeba rozgotowac. Nie przecieram tylko miksuje w bardzo mocnym malakserze. Nie ma śladu po lupinkach czy pestkach pomidorow. Potem trzeba odparować do żądanej konsystencji, zagotowac w słoiki. Rozpalić grilla i zapraszać gości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...