Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nawet sushi lubię  , choć moje pierwsze spotkanie z nim nie wspominam zbyt dobrze. Kolega (smakosz sushi) zaprosił mnie i je zrobić raz ,ze brudnymi rękami z brudem za paznokciami , dwa wyglądały nieapetycznie , dwa smakowały paskudnie.  Drugi raz zmusiła mnie koleżanka a, że podobała mnie się to ją zaprosiłem. Było to Californian Sushi i było naprawdę pyszne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, ilon napisał:

Haha, wpasc to nie wpadlam, zajrzalam ewentualnie :D Dlugi weekend byl, mialam 4 dni wolnego jak nigdy. Tak sie cieszylam a najlepsze bylo to, ze juz w poniedzialek chcialam wracac do pracy bo w domu juz mnie nosilo. Pochwale wam sie, ze w weekend mam urodziny i postanowilam isc (drugi raz w zyciu) na sushi :D 

Zdrajca! ;)  Ze mną na sushi nie miał kto iść...  

Tak przy okazji Wszystkiego Najlepszego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, agatenka napisał:

Zdrajca! ;)  Ze mną na sushi nie miał kto iść...  

Tak przy okazji Wszystkiego Najlepszego!

Agatka, jak mi jutro bedzie smakowac to nastepnym razem jak przyjade to mozemy isc. Tak jak mowilam - to dopiero bedzie drugi raz. Za pierwszym razem jakos nie bylam zachwycona, wiec jutro daje kolejna szanse. Bede najprawdopodobniej w okolicach w niedziele, ale pewnie bedziesz busy? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, ilon napisał:

Agatka, jak mi jutro bedzie smakowac to nastepnym razem jak przyjade to mozemy isc. Tak jak mowilam - to dopiero bedzie drugi raz. Za pierwszym razem jakos nie bylam zachwycona, wiec jutro daje kolejna szanse. Bede najprawdopodobniej w okolicach w niedziele, ale pewnie bedziesz busy? ;)

Może miejsce było kiepskie? Teraz koniecznie wybierz cos z polecenia.  

Tak jak napisał andy - sos sojowy i wasabi koniecznie - ja akurat za imbirem nie przepadam. 

Jak na początek nie musisz brać surowej ryby - małymi kroczkami zamów sobie coś z wędzonym łososiem czy smażonymi krewetkami

Co do niedzieli - nawet nie masz pojęcia ;-/  Pomyliłam daty i oprócz codziennych "zajęć" zabookowałam jeszcze food truck event plus dołożyłam sobie sesje z 16osobą rodziną.  Nie mam pojęcia jak my to wszystko ogarniemy. 

Ja już chce Labor Day! :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, kzielu napisał:

Tornado warning ! (Syreny i cały bajzel)

Pobawilbym się w storm chasera i jakieś zdjęcie  zrobił bo chyba ciut na północ jest, ale żona nie pozwala samochodu wziąć ...

No to wskakuj na rower! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...