Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

Andy, nic się nie martw, ja też anty-sportowoa jestem, oglądam tylko Mundial i EURO ;)

śmiejemy się z mężem, że nie mamy o czym gadać na imprezach amerykańskich, bo w kuchni przy piwku panowie tylko dyskutują wydarzenia sportowe.

No i skazujemy nasze dziecię na wykluczenie społeczne ze szkolnych elit, biedulek będzie musiał wykazać się sprytem i inteligencją przy mało trendy rodzicach :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Iskierka napisał:

Andy, nic się nie martw, ja też anty-sportowoa jestem, oglądam tylko Mundial i EURO

Ja jestem kibic,moze nie ortodoksyjny ale jednak jestem. Kibicuje "naszym" koszykarzom (Blaizers) czy druzynie pilki kopanej (Timbers). Obie sa niezle. W Timbersach gra nawet nasz "gwiazdor" co sie Niezgoda nazywa. Poziomem akurat pasuje do tutejszej ligi. Poki co nie nagral sie za bardzo poniewaz na samym poczatku grania zlapal dosc powazna kontuzje i chyba z rok sie rehabilitowal, w ostatnim sezonie wrocil ale chyba jeszcze nie w pelni zdrow bo nie gral calych meczy tylko zazwyczaj w drugiej polowie go wpuszczali zeby ratowac sytuacje, strzelil nawet sporo bramek gdy juz wszedl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie żartowałem z tym najważniejszym wydarzeniem w roku (może trochę) - Cincinnati Public Schools (i kilka innych pobliskich dystryktów) już odwołało zajęcia w poniedziałek 14-ego.

Dla mniej zorientowanych - to mniej więcej taka sytuacja jakby Polacy grali w finale mistrzostw świata (co jest idealna analogia bo lokalesi tutaj żyją echem sukcesów sprzed 30 lat - dwa razy w Superbowl ale ani jednej wygranej - to tak jak te trzecie miejsca w Niemczech i Meksyku i corocznymi nadziejami że teraz to na pewno będzie dobrze, kończącymi się kompletnymi rozczarowaniami - dokładnie jak reprezentacja która odpada w pierwszej rundzie mistrzostw Europy / Świata przegrywając z jakimiś szmaciarzami). 

Edytowane przez kzielu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...