Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

Melduje, ze sie udalo. Strasznie nie bylo. Oczywiscie na poczatku probowali mi wepchnac rozne cuda typu Xzilon Silver Level interior & exterior molecular protection with antimicrobial protection za jedyne $1300. Byla to opcja nie do usuniecia, no bo juz na lakierze, ale finalnie udalo sie jednak pozbyc tej pozycji, a nie widzialem zeby skrobali mi lakier szczoteczka do zebow. Tak samo sledzenia GPS'em za $600 tez mi sie udalo nie nabyc... Ogolnie wyszedlem zadowolony, placac to co mialem nadzieje zaplacic. 5h...

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My tu deliberujemy o wyzszosci Swiat Wielkiej Nocy nad Swietami Bozego Narodzenia a @Xarthisiussobie targuje bez pytania nas o zdanie!  :angry:

GRATULACJE!!!

Ponoc czlowiek cieszy sie dwa razy: gdy auto kupuje a potem gdy mu sie je uda wreszcie sprzedac. :D

Pochwal sie co tam w koncu kupiles, jaki wypas? ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minutes ago, Xarthisius said:

Melduje, ze sie udalo. Strasznie nie bylo. Oczywiscie na poczatku probowali mi wepchnac rozne cuda typu Xzilon Silver Level interior & exterior molecular protection with antimicrobial protection za jedyne $1300. Byla to opcja nie do usuniecia, no bo juz na lakierze, ale finalnie udalo sie jednak pozbyc tej pozycji, a nie widzialem zeby skrobali mi lakier szczoteczka do zebow. Tak samo sledzenia GPS'em za $600 tez mi sie udalo nie nabyc... Ogolnie wyszedlem zadowolony, placac to co mialem nadzieje zaplacic. 5h...

To gratulacje - ja miałem podobnie bz Elantrą ale nawet nie próbowali dyskutować - inne czasy były. 

Zdjęcie jakieś wrzuć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktora wersja? Dealer u was daje od razu normalne numery?

Wole jasniejsze lakiery, na ciemnym zawsze zostaja niedomyte "kozy". No i bardziej brudzace sa, zaraz wszystko widac, nawet po malym deszczu.

A mnie te wystajace tablety strasznie wkurzaja. Moja Mama mawiala: "ni przyszyl, ni przylatal'. Jak dla mnie wyglada szkaradnie na dodatek w tanszych autach po czasie trzeszcza i telepia. W wielu drozszych ponoc tez. Moj model byl ostatnim rocznikiem ze sporym ekranem ale wkomponowanym w kokpit. I to sie "dla mnie" podoba.

Chyba staroswiecki sie zrobilem. :D

Edytowane przez andyopole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minutes ago, andyopole said:

Ktora wersja? Dealer u was daje od razu normalne numery?

Wole jasniejsze lakiery, na ciemnym zawsze zostaja niedomyte "kozy". No i bardziej brudzace sa, zaraz wszystko widac, nawet po malym deszczu.

A mnie te wystajace tablety strasznie wkurzaja. Moja Mama mawiala: "ni przyszyl, ni przylatal'. Jak dla mnie wyglada szkaradnie na dodatek w tanszych autach po czasie trzeszcza i telepia. W wielu drozszych ponoc tez. Moj model byl ostatnim rocznikiem ze sporym ekranem ale wkomponowanym w kokpit. I to sie "dla mnie" podoba.

Chyba staroswiecki sie zrobilem. :D

Nie mialem czasu wrzucac, bo robilismy z Synem test drive :) Ta co oddalem miala jeszcze 2.0L silnik, ta ma juz 2.5L i roznica jest ogromna. Jechalem z bananem na twarzy, az sie Syn pytal czemu sie tak smieje :D Wersja w sensie trim? Podstawowy: sport. Specjalnego wyboru nie bylo. U dealera staly 3, ta nasza i dwie touring (nastepny trim). Touring z upgrade'ow ma tylko skorzane siedzenia, power liftgate, auto-przyciemniane lusterko i chyba power passenger seat. Jakos mnie te opcje nie sklonily do wydania $2-3k wiecej...

Ja tam sie ciesze z "tableta". Zawsze to wygodniejsze od telefonu. Poza tym sie gdzies kamerka do cofania wyswietlac musi, a przed soba lubie miec klasyczne "zegary". Na razie jeszcze mnie gadgety przerastaja troche. Tu mi pika w zakrecie, bo kupa sniegu lezala, a tu mi kierownica drzy, bo na pas najechalem. W poprzednim wogole nie bylo takich bajerow. Ide teraz sie zdekompresowac i przeczytac instrukcje :D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minutes ago, RobertNYc said:

Ale to jednak spory błąd. Zwłaszcza gdy się kupuje nowy samochód.

A 600 papierów to nieduża suma.….you never know what might happen. 

Mhm. To jest scam jakich malo. $600 to bylo za roczny serwis. Mam nadzieje, ze tego g**na nigdy nie zainstalowali w tym samochodzie i mieli to tylko jako opcje na stickerze. No, ale sie okaze jak mi przyjdzie email od Kahu... Wrzuc sobie w googla i poczytaj: kahu security gps. A jak chcesz sledzic swoje auto, pierwszy lepszy gps tracker do samochodu mozna w Best Buy'u za $250 nabyc, bez rocznego abonamentu...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...