Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

i Jak tam pojawiły się już gadżety z Orłami z Filadelfii albo Wodzami z Kansas w waszych  sklepach spożywczych? Ja w moim już dostrzegłem papierowe talerzyki i kubeczki w tych barwach - byli przygotowani :)

U mnie w robocie vp od developmentu, z którym współpracuje i szef działu programistów, z którym współpracuję mają od dwudziestu paru lat season tickets na wszystkie mecze Eagles, tak więc dzisiejszy poranny call z nimi chyba przez 15 minut spędziliśmy na tym jak rozgromili SF. Za dwa tygodnie jakby Eagles wygrali to chyba ogłoszą w ich dziale wolny poniedziałek :)

A propos pojawiło się na lokalnym  u nas portalu ogłoszenie (dowcip) na który się nabrałem. A mianowicie sąsiad ogłaszał, że jego syn kupił rok temu okazyjnie dwa bilety na Superbowl w loży VIP za jedyne 5 tysięcy od biletu, a zapomniał całkowicie, że bierze ślub w ten sam weekend. Szukał pomocy. Generalnie prezentował to jako dużą okazję, bo kościół metodystyczny w Long Beach jest bardzo malowniczy, Panna młoda ma 26 lat, 5'5", 135lbs wagi i jest białą brunetką. Jakby co to będzie ubrana w białą suknie, a wesele jest już opłacone :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, foladdd napisał:

A ja bym chciała żeby na forum pojawił się watek w którym pisalibyśmy tylko po angielsku.  Taki mały wąteczek o byle czym, kwestie lifestylowe, itp. Co wy na to?

Watek jest m.in.  po to zeby uczestnicy dbali o jezyk polski.

Nie dotyczy tych, ktorzy juz po polsku zapomnieli a po angielsku jeszcze sie nie nauczyli. 

Jesli masz ochote pisac wylacznie po angielsku zaloz taki watek. mozesz to zrobic jak kazdy uczestnik tego forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minutes ago, kzielu said:

How do you do fellow forumowicze ?

W kwestiach lajfstajlowych i po anglijsku polecam ChatGPT. Odpowie na wszystko. Ja juz nigdy nie bede musial wymyslac kolejnego thank-you carda, albo student essay na Tae Kwon Do dla Syna (w tym tygodniu motywem przewodnim jest Courtesy – Ye Eui – Being polite to one another.)  Jeszcze tylko jakis text2speech i moze sie da pod Zooma podpiac...

Edytowane przez Xarthisius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...