Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

kurcze, no ja dalej szalu nie widze w walmarcie

pojechalam dzisiaj, bo potrzebowalismy jakies drobiazgi na kostiumy do musiaclu dla dzieci w szkole, a tam podobno najtaniej. na midwescie chyba same dziady rzucaja

a zgadzam sie, ze ciuchy jeszcze z polski mam w super stanie. a niektore to juz dobre 10 lat maja.

glownie takie jakies tam mundurokowe ciuchy do pracy z solara --- najlepsza inwestycja w zyciu; ale tez jakies bardziej sieciowkowe - mam od pieciu czy szesciu lat cala kolekcje kiecek z jakiejs malej polskiej firmy --- sa nie do zdarcia

tutaj jakos nie trafilam na "ulubiona marke" jeszcze - dzieciakom kupuje na wyprzedazach w GAP, ale tez zdarzaja sie mega-szmaty

omijam old navy - jakos nie mialam szczescia

moge za to zawsze liczyc na l.l.bean - jakosc bez problemu od lat --- ciuchy, ktore kkupowalam, kiedy moj dziesieciolatek byl niemowleciem, sluza juz chyba z szostemu pokoleniu i pewnie jeszcze kolejne szesc obskocza.

a dzisiaj dokupilam do prezentow do polski jakies czekoladki o niespotykanych smakach - w polsce chyba niespotykanych - jakies caramel-salt, green grass itp. i old bay seasoning - przypomnialam sobie, ze mieszkajac w europie sprowadzalam regularnie.

w kazdym razie zapelnia sie paczka, wiec nie bedzie jakos strasznie zle. tymczasem pogoda znosna, byle do lata (bedzie mozna ponarzekac na humidity!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...