Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

powiedzcie mi, prosze, co sie wozi do polski z usa?

zazwyczaj przywozilam w prezencie jakis moze syrop kolonowy z vermont, reeses cups czy cos, ale teraz, jakos mam wrazenie, ze wszystko jest juz tam na miejscu i nie ma potrzeby pakowac toreb dobrami nieosiagalnymi na wschodnioeuropejskiej ziemi. a wlasnie znajoma leci i zapytala, czy nie chce czegos podeslac rodzinie... i tak siedze i mysle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupie cos, co jest tansze w USA niz w PL. Np. termosy REI albo Contigo. Plecak za $10 w Ross'ie ktory w PL kosztowalby dwa razy tyle. Tez kupilam plecak i walizke Samsonite taniej. Poza tym kupuje na wyprzedazy w Walmarcie lub Marshall ciuszki, ktorych nie kupilabym w PL poniewaz bylyby za drogie. Spozywczych nie wioze, no moze faktycznie reeses jako ciekawostke. A i jeszcze witaminy w Costco, wiem, w PL tez sa (co prawda innych firm) ale mama stwierdzila ze po nich czuje sie swietnie :)


Juz moje kieszenie swieca pustkami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra ta znajoma,ma serce na dloni,ze sie pyta i chce cos zawiesc :) chwali sie takie postawy,osoby..

a co zawiesc,zalezy od upodoban roznych osob,dla jednych beda fajne buty,dla innych jakis kosmetyk a dla innych jakis sprzet ;)

plus cos ze slodyczy,znam takich ze lubia same czekolady ;) w roznych smakach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra ta znajoma,ma serce na dloni,ze sie pyta i chce cos zawiesc :) chwali sie takie postawy,osoby..

a co zawiesc,zalezy od upodoban roznych osob,dla jednych beda fajne buty,dla innych jakis kosmetyk a dla innych jakis sprzet ;)

plus cos ze slodyczy,znam takich ze lubia same czekolady ;) w roznych smakach.

Sly6 wyraz "zawieść" oznacza mniej więcej tyle co robią Twoi znani nam wszystkim z tego że zaprosić nie chca i kawałka chleba rodakowi odmawiają wyrzucając trzeciego dnia na lotnisko lub ulicę. Koleżance chodziło o "zawiezienie" a nie o "zawiedzenie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...