Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

He he, w 1990 (chyba) mialem na poludniu Niemiec przygodę z amerykańskim wojskiem. Byłem służbowo (we trzech) w Stutgarcie. Wymyslilem ze na nocleg zamiast w miescie podjedziemy sobie na niedaleką wieś, hotel byl nawet tanszy niz ryczałt wiec parę marek można było zaoszczędzić. Wieś malownicza, wręcz śliczna. Restauracje co krok. Gdy tylko się zakwaterowalismy nad wsią zaczęły latać a raczej wisieć amerykańskie wielkie śmigłowce, te z dwoma silnikami (Hawk?).

I tak od soboty rana do niedzielnego popołudnia! W nocy też, choć trochę mniej. No i weź tu się nie napij! ;) Dobrze ze zrobiliśmy zapas w Baltonie na przejściu w Olszynie. ^_^

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, andyopole said:

 Restauracje co krok. Gdy tylko się zakwaterowalismy nad wsią zaczęły latać a raczej wisieć amerykańskie wielkie śmigłowce, te z dwoma silnikami (Hawk?).

Wiekszosc wiekszych wojennych smiglowcow ma dwa silniki (zreszta nie tylko wojennych) ktore sa przynajmniej w pewnym stopniu schowane w kadlubie - pewnie chodzi o dwa wirniki i CH-47 Chinook. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanko do szanownych adminów :) 

czy jest jakaś opcja zmiany nicka albo chociaż modyfikacji? Strasznie mam już dość całej tej farsy z żałosna Megan i Harrym i nie chce być z nimi utozsamiana :p wybrałam sobie taki nick dawno temu jak była aktoreczka w Suits której nikt szerzej nie znał ale od tego czasu panna zeszła mocno na psy… 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 hours ago, MeganMarkle said:

pytanko do szanownych adminów :) 

czy jest jakaś opcja zmiany nicka albo chociaż modyfikacji? Strasznie mam już dość całej tej farsy z żałosna Megan i Harrym i nie chce być z nimi utozsamiana :p wybrałam sobie taki nick dawno temu jak była aktoreczka w Suits której nikt szerzej nie znał ale od tego czasu panna zeszła mocno na psy… 

Co prawda ja tam o niej za bardzo nie czytam, ale ogolnie to ja tam Megan lubie. Mam wrażenie( nie wiem czy zasłużone czy nie), ze po niej jada na kazdym kroku. Ona nawet publicznie ziewnąć nie moze bez fali krytyki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...