Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, kzielu napisał:

No bez jaj - a kto sponsoruje coroczny konkurs jedzenia hot dog'ow 4 lipca ? (ten ktory zdominowal Joey Chestnut, jeden z najwiekszych sportowcow ostatnich lat). 

Btw - wiedzieliscie ze istnieje Major League Eating ?

No bez jaj - tego typu "sportowe dyscypliny" mnie nie ekscajtuja...   ;)

Niech juz sie tubylcy nimi pasjonuja.  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 8/4/2023 at 7:40 PM, andyopole said:

Choćby nie wiem jak dobre było ciasto to w środku nadal pozostaje typowa parówka z wieprzowych odpadów zmielonych z korytem i drzwiczkami od chlewika. Nawet nie potrafią tego przyprawić. 

Trzy dni temu Vox opublikował artykuł o amerykańskim przemyśle wieprzowiny. Strzał w dziesiątkę. Nie zapodam linka, bo ktoś może akurat coś jeść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 8/7/2023 at 12:55 PM, kzielu said:

No bez jaj - a kto sponsoruje coroczny konkurs jedzenia hot dog'ow 4 lipca ? (ten ktory zdominowal Joey Chestnut, jeden z najwiekszych sportowcow ostatnich lat). 

Btw - wiedzieliscie ze istnieje Major League Eating ?

OOO, nie wiedzialam, ale zeby nie bylo - raz na jakims festynie bralam udzial w jedzeniu arbuza na czas :D Drugie miejsce! :D W nagrode moglam wziac do domu tyle arbuzow ile zmiescilo mi sie w aucie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, ilon said:

OOO, nie wiedzialam, ale zeby nie bylo - raz na jakims festynie bralam udzial w jedzeniu arbuza na czas :D Drugie miejsce! :D W nagrode moglam wziac do domu tyle arbuzow ile zmiescilo mi sie w aucie. 

To mi przypomina zawody w piciu wódki pod Moskwą organizowane na święta majowe jak tam jeszcze latałem (czyli przed 2008). Chyba było to "kto więcej wypije wódki przez 10 minut". Oferowali jako główną nagrodę skrzynkę wódki. Zwycięzca wtedy ... zmarł zaraz po zawodach w wyniku zatrucia alkoholem i zrezygnowali z uczynienia tego coroczną tradycją

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ilon napisał:

OOO, nie wiedzialam, ale zeby nie bylo - raz na jakims festynie bralam udzial w jedzeniu arbuza na czas :D Drugie miejsce! :D W nagrode moglam wziac do domu tyle arbuzow ile zmiescilo mi sie w aucie. 

W Tobie duzo sie zmiesci bo masz dlugie nogi.  A jak bylo z "siusiu" po tej uczcie? Arbuz to chyba 80% wody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Roelka v.2 napisał:

A ja chcialam powiedziec ze dzisiaj biore udzial w pieknej Amerykanskiej tradycji... kina samochodowego. :)

20230812_201454.jpg

Jeszcze takie relikty istnieją w czasach netflixow i innych platform? 

Przyznajcie coście tam w aucie wyrabiali bo wiewiórki twierdza że oglądanie filmu jest najmniejszym powodem dla którego jedzie się do takiego kina.   :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...