Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

Dzien dobry forumowiczom!

pisalam wcześniej o moich problemach z ubezpieczeniem na samochod, już wróciło ale underwritting zajął 2 tygodnie także 2 tygsy jeździłam bez ubezpieczenia :/ zamknięcie claimu poszło łatwo bo zadzwoniłam do nich z morda jak poradziła Roelka ale i tak ubezpieczenia szybciej nie dostaliśmy i na koniec powiedzieli nam ze dlatego ze w jakichś tzw „public records” pod naszym adresem widnieją zamieszkałe jeszcze 2 inne dorosłe osoby - których my nie znamy. Wyjaśniliśmy ze nikt taki tu nie mieszka ale zaczęło mnie to zastanawiać co to za public record, czy powinno mnie to martwić i jak się pozbyć takich osób przypisanych do naszego adresu? Czy olać?

mial ktoś taka sytuacje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minutes ago, MeganMarkle said:

widzieliscie to?

Anyone looking to travel to Europe should be aware of a new requirement that will go into effect for U.S. passport holders...  

https://bit.ly/3O4LLIg

 

Tak, rozmawialismy o tym wczesniej. Dotyczy to okolo 60 krajow, w tym US. Nie sadze ze to bedzie zaden problem, pewnie mozna bedzie to zalatwic nawet kupujac bilet. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, kzielu said:

Tenn outrage Amerykanów którzy najdłuższa podróż życia odbyli na Florydę albo do jakiejś Alabamy nie czających przepisów wizowych / ESTA dla przyjeżdżających do US jest dość zabawny.

I KNOW :D na fejsie pod tym artykulem widzialam komentarze w stylu "dont let them take away our freedom, fight for America!" … rece opadaja..

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...