Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

13 minutes ago, andyopole said:

Nie była młodsza od tego paszportu?

Pewnie była w podobnym wieku do jego, Po prostu chyba jest już chyba niewielu ludzi którzy przychodzą do konsulatu po nowy paszport z takim reliktem. Większość ludzi już pewnie jest na 3 paszporcie od 1992r. Powiedziała ze nie pamięta aby ktoś mial paszport PRL jako potwierdzenie obywatelstwa. Ja tylko jestem wdzięczny niebiosom ze on stracił ważność w 2002r a nie w 2001 bo wtedy bym musiał występować o potwierdzenie obywatelstwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minutes ago, katlia said:

Bede jedna z tych. Polski paszport wygasl w 89m roku :P 

To Ci powiem, będziesz miała najprawdopodobniej bardzo pod górkę. Mi w konsulacie powiedziano ze jakby mój paszport stracił ważność rok wcześniej w 2001r to bym musiał składać aplikacje na potwierdzenia obywatelstwa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 hours ago, cavscout said:

To Ci powiem, będziesz miała najprawdopodobniej bardzo pod górkę. Mi w konsulacie powiedziano ze jakby mój paszport stracił ważność rok wcześniej w 2001r to bym musiał składać aplikacje na potwierdzenia obywatelstwa. 

Bardzo mozliwe. A moja sytuacja jest baaaardzo skomplikowana. (Wszystko jest legalne. Ale zagmatwane.) Tak specjalnie mi nie zalezy, ale fajnie byloby miec legalny sposob na mieszkanie na dluzsza mete w UE jezeli pomaranczowy wygra wybory. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, katlia said:

Bardzo mozliwe. A moja sytuacja jest baaaardzo skomplikowana. (Wszystko jest legalne. Ale zagmatwane.) Tak specjalnie mi nie zalezy, ale fajnie byloby miec legalny sposob na mieszkanie na dluzsza mete w UE jezeli pomaranczowy wygra wybory. 

LOL, ja mam nadzieje ze pomarańczowy wygra. Powiem tak, jako prezydent nie był ani dobry ani zły, był average. A na pewno lepszy od tego co mamy teraz. Ale o polityce nie ma co gadać bo to tylko powoduje animozje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj. Trzy rodziny amerykanskie ktore znam planuja tymczasowa emigracje bo nie chca mieszkac w kraju gdzie Mussolini jest prezydentem. Ale Polacy to baaaardzo konserwatywna nacja, wiec nie dziwie sie poparcia Polonii i dla pomaranczego i dla dudy, kaczora, pisu itp.  

Edytowane przez katlia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...