Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

On 3/14/2024 at 4:37 PM, kzielu said:

 Ja pierwsze dnia mialem bliskie spotkanie trzeciego stopnia z niedzwiedziem i to nie tym czarnym ktorych jest pelno w smokies. Corka (serio) do dzisaj ma traume, robi sie blada na wspomnienie o misiu czy szanse na jego spotkanie, bez wzgledu na kolor.

Apropo misów... sama mam traume i wychodzac wieczorem klaszcze i tupie nogami jak najglosniej  :wacko:

Dodam ze mieszkam w srodku miasteczka , nie na jakims wypizdowie .. a takie akcje zdazaja sie u nas dosc czesto.

Pierwszy filmik od nas, pozostale od sasiadow 

 

 

 

be4f68d3-4b5a-4d46-9940-dfa8514020af.JPG

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minutes ago, agatenka said:

Apropo misów... sama mam traume i wychodzac wieczorem klaszcze i tupie nogami jak najglosniej  :wacko:

Dodam ze mieszkam w srodku miasteczka , nie na jakims wypizdowie .. a takie akcje zdazaja sie u nas dosc czesto.

Pierwszy filmik od nas, pozostale od sasiadow 

 

 

 

be4f68d3-4b5a-4d46-9940-dfa8514020af.JPG

U mnie misi jest mnoga. Skubańce już się obudziły i buszują. Z koszy na śmieci robią sobie bufet. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mieszkam w centrum rolniczych terenow, najblizszy las moze 20 mil. Nie widzialem jeszcze nawet ani racoona ani koyota (zywego, rozjechane owszem), dwa razy widzialem na moim backyardzie skoonkies. Gdy mieszkalem w Beaverton tam misie dosc czesto zapuszczaly sie do miasta. Czesto strazacy strzelali  do nich (usypiali) gdy byly na drzewach i wywozili je potem do lasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mola napisał:

Dzisiaj przyszedł mój paszport. Trzy i pół tygodnia od wizyty na poczcie.

Prawdziwie amerykanska predkosc...

Mój leży już chyba trzeci rok i wciąż virgin. Chyba w tym roku będzie pierwszy wyjazd. 

Edytowane przez andyopole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, andyopole said:

Prawdziwie amerykanska predkosc...

Mój leży już chyba trzeci rok i wciąż virgin. Chyba w tym roku będzie pierwszy wyjazd. 

Co do paszportów to cos się musiało zmienić ostatnio. W grudniu odnawiałem swój amerykański paszport. Nowy paszport przyszedł dokładnie 10 dni kalendarzowych od momentu wysłania aplikacji poczta. Mój brat odnawiał swój zaraz po świętach i także go dostał w takim samym czasie. Można powiedzieć wszystko było zrobione w tępie expresowym. Moje biuro paszportowe to Philadelphia, wiec nie wiem jak to jest w innych biurach. Takze w środę w tym tygodniu odebrałem swój odnowiony polski paszport z konsulatu w NYC. Zajęło to 3 tygodnie od złożenia aplikacji w konsulacie wiec tez nie mogę narzekać. Mój poprzedni paszport stracił ważność w 2002 i był jeszcze paszportem PRL wydanym w 1992. Chyba już były nowe wzory paszportu z nowa nazwa państwa i właściwym godłem ale pewnie mieli jeszcze stare druki wiec je wydawali, przynajmniej w Białymstoku. Pani w okienku była zdziwiona jak oglądała taki relikt rodem z PRL. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...