Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieje, ze twoje bedzie lepsze niz moje. Ja wygladam jakbym calkowicie ust nie miala a oczka wielkosci rodzynek. Ha ha ha no doslownie smiac mi sie chce jak na nie patrze. No coz zrobic, trzeba z tym zyc. :(

Najgorsze jest to, ze poprzednio wpadlam do DMV z wycieczki nad jezioro, wlosy rozwiane, skora opalona i troche zaczerwieniona, pewnie makijaz rozmazany i bylo 100 razy lepiej niz na tym ostatnio, gdzie wydawalo mi sie, ze wygladam nawet jak czlowiek. Ahhh i badz tu madry...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

loooo matko, moj slubny bardzo chetnie pija whisky, ale wlasnie dlatego, z epija zbyt chetnie, to kupuje raczej jakis clan mcgregor czy cos takiego. obrzydliwe w smaku, ale mnie nawet wiekowa whisky nie smakowala, wiec sie nie biore za ocene.

o zdjeciach z dmv moglabym godzinami, choc moje ostatnie nawet nie takie straszne. troche junkie, troche drobny zlodziej, ale na pewno nie morderca, jak poprzednio. chyba specjalnie takie robia, zeby ewentualny zatrzymujacy nie kierowal sie wygladem w momencie zatrzymania, tylko traktowal kazdego jak potencjalnego zloczynce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, i-130 w styczniu, NVC dostało sprawę na początku lipca.

Znając procesy wizowe w US to wydaje się, że szybko - ale fakt faktem 11 miesięcy to szmat czasu. Najlepsza próba dla związku ;)

Kiedy NVC dostało Waszą sprawę? Ja list dostałam w zeszłym tygodniu, może jeszcze nie mają całego października zapełnionego ;) 3mam kciuki!

I gratulacje powiększenia rodziny! :D

Magdalena dziękuje...tfu tfu może lepiej nie bede dziękować tak na wszelki wypadek:-) Ale nie ukrywam szczęśliwi jesteśmy:-)) Pocieszyłaś mnie bo NVC dostało naszą spraw na początku sierpnia....tzn dostali wcześniej ale był problem z dodatkowym sponsorem i nim temat ogarneliśmy troche czasu minęło...całość uzupelnioną liczymy od poczatku sierpnia...wiec jesteśmy miesiąc za wami, czyli może miesiąc za wami dostaniemy termin do ambasady? U nas troszke inaczej bo jestesmy razem w polsce wiec rozłąka nam nie groziła. Jedno z nas jest obywatelem i narazie mieszkamy w Polandzie:-) czas jednak wracać do domu...amerykańskiego domu:-) tym bardziej że mały obywatel w drodze:-) 3Mam kciuki żebyście "bezboleśnie " przeszli ambasade...to tylko formalność:-) Po rozmowie z Grape wiem ze to naprawde pestka....najgorsze to czekanie, choc my to i tak mamy dobrze-jesteśmy razem, :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magdalena dziękuje...tfu tfu może lepiej nie bede dziękować tak na wszelki wypadek:-) Ale nie ukrywam szczęśliwi jesteśmy:-)) Pocieszyłaś mnie bo NVC dostało naszą spraw na początku sierpnia....tzn dostali wcześniej ale był problem z dodatkowym sponsorem i nim temat ogarneliśmy troche czasu minęło...całość uzupelnioną liczymy od poczatku sierpnia...wiec jesteśmy miesiąc za wami, czyli może miesiąc za wami dostaniemy termin do ambasady? U nas troszke inaczej bo jestesmy razem w polsce wiec rozłąka nam nie groziła. Jedno z nas jest obywatelem i narazie mieszkamy w Polandzie:-) czas jednak wracać do domu...amerykańskiego domu:-) tym bardziej że mały obywatel w drodze:-) 3Mam kciuki żebyście "bezboleśnie " przeszli ambasade...to tylko formalność:-) Po rozmowie z Grape wiem ze to naprawde pestka....najgorsze to czekanie, choc my to i tak mamy dobrze-jesteśmy razem, :-)

Na pewno się Wam uda! Polecam dzwonienie do NVC na każdym etapie - w razie czego odezwij się na priv to powiem Ci dokładnie jak u nas to wyglądało, żeby tutaj się nie rozpisywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj juz powiedzialam swojej polowce, ze juz stacilam nadzieje, ze kiedykolwiek sie dodzwonimy. Kilka minut potem, w drodze na spotkanie, zadzwonilismy raz, a zaraz potem drugi. I nareszcie uslyszelismy inny komunikat. Czekalismy na lini 20 minut, no i w koncu sie dowiedzielismy jak sie sprawy maja! ;))

Z tej radosci nawet kupie sobie loda, nie ma dzisiaj diety. ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...