Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

A ja bylam dzis pierwszy raz u dentysty w USA. Balam sie o moje osemki, ale wszystko okazalo sie byc w porzadku. Dentysta pochwalil moje zeby, zachwycal sie moimi zebami gdzie mialam robione kanalowe. Az zapytal ile zaplacilam za tak dobra robote - jak powiedzialam ze w przeliczeniu okolo 120$ to sam powiedzial, ze do dentysty mam jezdzic do Polski, bo tutaj sie nic nie oplaca XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bylam dzis pierwszy raz u dentysty w USA. Balam sie o moje osemki, ale wszystko okazalo sie byc w porzadku. Dentysta pochwalil moje zeby, zachwycal sie moimi zebami gdzie mialam robione kanalowe. Az zapytal ile zaplacilam za tak dobra robote - jak powiedzialam ze w przeliczeniu okolo 120$ to sam powiedzial, ze do dentysty mam jezdzic do Polski, bo tutaj sie nic nie oplaca XD

Umowilem sie rowniez po raz pierwszy do dentysty, wole nie czekac do wizyty w Polsce, bo to dopiero pod koniec wrzesnia. Wizyta w poniedzialek, ale musialem sie "klocic", zeby nie robili przeswietlenia, bo moj problem ma nature "mechaniczna" (krusza mi sie gorne jedynki), a co jest w innych zebach mnie nie interesuje. W koncu dali za wygrana. Mam ubezpieczenie, ale jak szacunkowo bedzie powyzej $1000 wsiadam w samolot i lece do Polski na kilka dni. Chyba, ze mi spiluja troche i do wrzesnia/pazdziernika dotrzymam.

Moja mama powiedziala, ze ma dobrego, ale drogiego dentyste w Warszawie, bo zaplacila 200 zl za odbudowe zeba. Ze smiechu spadlem z krzesla. Za $50 to tu w morde nie dostane. :\

andyopole, dnia 14 Lip 2016 - 15:30, napisał:

Tez chodze do dentysty w Polsce, mam swojego od wielu lat. Niestety jedna osemke musialem rwac tutaj. Z antybiotykiem kosztowala mnie ta robota prawie $600.

Z ubezpieczeniem czy bez?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasz pierwszy wiekszy wydatek w USA to byl wlasnie dentysta. Przed przylotem zrobilismy sobie przeglad w Polsce bo slyszelismy opowiesci o tutejszych kosztach, ale "niestety" wszystko bylo wtedy OK. Dwa miesiace pozniej, juz na terenie USA, pojawil sie bol. Gdyby nie nasilenie tego bolu to mozna by leciec do Polski - zaoszczedzilibysmy okolo $2k (lub $1k po uwzglednieniu biletu lotniczego). Bez ubezpieczenia byloby jeszcze gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja tez dorzuce cos od siebie na temat dentysty. :P Poszlam sobie dwa tygodnie temu do dentysty, chcac wyczyscic sobie zabki. A tu zonk. Musze czekac do pazdziernika, poniewaz moj plan odnawia sie co dwa lata. (Dwa lata temu mialam pare zabiegow). Troche mnie to zdziwilo, bo wedlug planu moge miec dwa czyszczenia w roku za darmo. Dentystka na to zaczela tlumaczyc, ze u mnie potrzeba jakiegos "specjalnego" czyszczenia bo cos tam cos tam. $500 bez ubezpieczenia. Co mialam zrobic. Fru z fotela i do domu. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...