Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

Andy jestem biedna jak mysz koscielna, hehe. Teraz zbieram na auto. Myslelismy zeby jechac na honeymoon na Karaiby, czy gdzies - ale po pierwsze boje sie ziki, a po drugie kupilismy drugiego psa i troche sie splukalismy. :D

U mnie dzisiaj 35 stopni, wlasnie zamowilam sobie kolko na basen wygladajace jak wielki donat. Nie moge sie doczekac az przyjdzie i moje urodziny bede mogla spedzic caly dzien na basenie w moim nowym kolku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andy jestem biedna jak mysz koscielna, hehe. Teraz zbieram na auto. Myslelismy zeby jechac na honeymoon na Karaiby, czy gdzies - ale po pierwsze boje sie ziki, a po drugie kupilismy drugiego psa i troche sie splukalismy. :D

U mnie dzisiaj 35 stopni, wlasnie zamowilam sobie kolko na basen wygladajace jak wielki donat. Nie moge sie doczekac az przyjdzie i moje urodziny bede mogla spedzic caly dzien na basenie w moim nowym kolku.

Nie przejmuj sie.

Bywalem na tyle zamozny ze :moglem sie pytac" ile moja wies kosztuje.

Bywalem na tyle biedny ze gdy zglodnialem na miescie wstapilem do baru na obiad, mialem apetyt na dwa porzadne dania a w kieszeni wygrzebalem tylko na zupe.

Trzeba zacisnac zeby i zapierniczac. Ruszac nie tylko rekami ale tez glowa a bedzie dobrze.

P.S.

...ze niby maz tez mialby z nami na te Karaiby? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...