Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

... ze wracam na stare smieci do Hampton Roads. Radosc, ze tam mnie nie ma trwala tylko dwa lata. :( O tyle to dobry znak, ze nie kazaliby mi wracac na rok przed koncem kontraktu, gdyby nie mysleli o sponsoringu. Zreszta powiedzialem szefowi, ze jesli nie zamierzaja to nie ma sensu, zebym sie chrzanil z przeprowadzka na mniej niz rok... Lepiej sie zawsze jednak przeprowadzic o 100 mil niz kilka tysiecy do Warszawy... :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arleigh Burke akurat stoi obok nas w Norfolk teraz jak jesteśmy w porcie! Ale przypłynął też Uss Farragut który jest Arleigh Burke-class. Mój trochę większy: https://en.wikipedia.org/wiki/USS_Bataan_(LHD-5)

O to LHD tez napedzane naszym produktem (tak samo jak Arleigh Burke class) :) (dobre pare lat przepracowalem w Marine)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkich mieszkających w NYC i okolicach zapraszam do odwiedzenia mojego okrętu w ramach Fleet Week NYC, jesteśmy zaparkowani przy 48 st w okolicach 12 ave, Manhattan Cruise Piers - Pier 88. Mnie tam nie ma bo korzystając z okazji pojechałem do domu, ale jakby ktoś chciał zwiedzić w miarę duży okręt marynarki to jest szansa. No i jak spotkacie moich kolegów na mieście - kupcie im drinka ;)

moze dzis podjade na rowerku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arleigh Burke akurat stoi obok nas w Norfolk teraz jak jesteśmy w porcie! Ale przypłynął też Uss Farragut który jest Arleigh Burke-class. Mój trochę większy: https://en.wikipedia.org/wiki/USS_Bataan_(LHD-5)

Na VJ w wątku, który często odwiedzam, właśnie kolega z NYC wrzucił zdjęcie Twojego okrętu ;)

992xk5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje bardzo! To byl piekny dzien - zarowno pogoda dopisala, wlosy sie ukladaly, sukienka w miare lezala. Jedyne na co moge narzekac to pelno komarow. W pewnym momencie cos ugryzlo mnie nad ustami i przez godzine moja warga byla jak po znieczuleniu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...