Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

600 bagsow za ekstrakcje niezla sumka.

Zapytam z ciekawosci jaki koszt ubezpieczenia? Pytam bo mam 2 koty ale jeszcze sa w Polsce.

Moj kocur mial problem z kamieniem z drogach moczowych i kamyk go zatkal, dostal zapalenia krwotocznego pecherza leczenie okolo 6 dni lecznica cewnik leki nowa karma urina koszt 1100zl, Kiedys operowanego mialem kota bo zlamana mial kloszt udowa, niestety zdechl po 5 dniach w wyniku zatoru plucnego jako powiklania po operacji, koszta podobne byly, lecze nie jest to istotne gdy zwierzak jest tak naprawde czlonkiem rodziny...

Do wyboru byly 3 plany, kazdy inna cena po rozmowie z weterynarzem zdecydowalam sie na srodkowy koszt to ok. 28$ miesiecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość alik

Ja nie widze powodu miec ubezpieczenia dla zwierzakow. Nawet jesli placisz $20 miesiecznie to rocznie sie uzbiera $2,400. No chyba ze maja jakies choroby przewlekle... Ja chodze do darmowego weterynarza z vetco - jedyny koszt to szczepionki i leki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie widze powodu miec ubezpieczenia dla zwierzakow. Nawet jesli placisz $20 miesiecznie to rocznie sie uzbiera $2,400. No chyba ze maja jakies choroby przewlekle... Ja chodze do darmowego weterynarza z vetco - jedyny koszt to szczepionki i leki :)

Coś się Pani zera rozmnozyly.

To jest mysl ekonomiczna mojej LP. Placila ubezpieczenie za psa gdy byl mlody i zdrow. Poniewaz nie chorowal to scancellowala I wtedy zaczal, vety wzieli kilka fajnych biletow na samolot do Polski plus dwutygodniowe wczasy w Meksyku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...