Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

Widzialam ze robia to w pobliskim schronisku. Ale moj mezu powiedzial, ze jak kosztuje to 100$ to znaczy, ze zrobia byle jak, a on nie da swego dziecka skrzywdzic... ;d

Poczytaj jakie opinie ma miejsce zainteresowania. To ze jest taniej nie znaczy, ze gorzej. Ja akurat mieszkam w CO i moje psy mialy zabieg w Humane Society w Longmont. Pierwszy moj pies (moje pierwsze dziecko) trafilo tam przez przypadek(nie pamietam, czy moj weterynarz byl za miastem czy terminy mi nie odpowiadaly) i gdy zakupilsmy drugie (4 lata pozniej) nie wyobrazalam sobie wziac go gdzie indziej. Wspaniale sie nimi tam zajeli no i moj portfel tez nie plakal. Oczywiscie co miejsce to inne odczucia i inne opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbujcie sprawdzic ile kosztuje utrzymanie 4 kotow.:P. Tez placimy okolo 100$ za stery/kastrację.

Ja mam jednego kota i w tamtym tyg mial czyszcenie zebow i 4 musial miec wyrwane jedyne 600$ skonczylo sie na wykupieniu ubezpieczenia zdrowotnego dla kota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

600 bagsow za ekstrakcje niezla sumka.

Zapytam z ciekawosci jaki koszt ubezpieczenia? Pytam bo mam 2 koty ale jeszcze sa w Polsce.

Moj kocur mial problem z kamieniem z drogach moczowych i kamyk go zatkal, dostal zapalenia krwotocznego pecherza leczenie okolo 6 dni lecznica cewnik leki nowa karma urina koszt 1100zl, Kiedys operowanego mialem kota bo zlamana mial kloszt udowa, niestety zdechl po 5 dniach w wyniku zatoru plucnego jako powiklania po operacji, koszta podobne byly, lecze nie jest to istotne gdy zwierzak jest tak naprawde czlonkiem rodziny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze poszukje informacji jak udupic wlasnego ojca ktory jest kretaczem oszustem itp zeby mu sie skonczyl dzien dziecka . Mysli ze jak ucieknie do Stanow to uniknie odpowiedzialnosci. Moze jest tu ktos na forum kto udzielil by mi klku rad pozdrawiam

Jeszcze jeden post o ojcu-cwaniaczku a dostaniesz bana. Napisałaś raz, wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...