Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 11/9/2016 o 12:11, Roelka napisał:

Fajnie się teraz w nazi Półce mieszka?

Ja dzisiaj planuję w ogóle nie otwierać polskich stron informacyjnych. Jak tylko zobaczę te mordy, które teraz okupują Polskę to będzie mi niedobrze, więc po co się denerwować. Telewizji nie mam by design, więc nawet gdyby im przyszło do głowy zrobić tylko jeden słuszny kanał to i tak nie mają szansy mnie indoktrynować.

Tradycyjnie przegląd wiadomości za to zacząłem od Gothamist - serwis prawie 100% zgodny z moimi poglądami i do tego społeczność komentatorów, której wypowiedzi poprawiają mi humor i dają nadzieję na lepszą przyszłość.
Z Gothamista dowiedziałem się dzisiaj, że zmarł Leonard Cohen - 2016 continues to suck.

Wracając do Trumpa, to w USA dalej komentuje się to, że w przemowie wspomniał o tym, że jego zabawa w prezydenta może się skończyć po dwóch albo trzech latach. Może on ma jakąś chorobę? Np. ten pomarańczowy makijaż jest po to żeby zamaskować objawy. Podczas całej kampanii codziennie wracał do Trump Tower w Nowym Jorku, kto wie, może po to żeby mieć jakiś treatment, np. dializy? Nie zdziwiłbym się gdyby to był jakiś nowotwór, albo potrzeba przeszczepu (nerki? żółtaczka C?). Biorąc pod uwagę jego nieopanowane instynkty seksualne i bliską znajomość z Jeffreyem Epsteinem przez te wszystkie lata mógł złapać jakieś paskudztwo (nie HIV, ale inne wirusy przenoszone drogą płciową) i teraz zbiera żniwo.
Inna sprawa, że USA ma wielowiekową tradycję zamachów na prezydentów, więc jeśli Trump chce porządzić chociaż przez dwa lata to powinien unikać przejażdżek w samochodach z odkrytym dachem w pobliżu opuszczonych budynków bibliotek. Już teraz wokół Trump Tower jest no-fly-zone.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Roelka napisał:

Znaczy te wszystkie newsy o napach pseudo patriotów na obcokrajowców i ludzi mówiących innymi językami to kłamstwa? Te demonstracje neo nazistów ( o przepraszam, narodowcow) to też sie nie wydarzyły? Polska kocha ludzi wszystkich kolorów skóry, wyznań , itp? Nic tylko wracać. :)   ps. Autokorekta na moim telefonie to jakaś pomyłka. 

A ile tych napadów było? Ile osób było w tym czasie napadniętych we Francji, Niemczech czy USA (a właśnie... wczoraj widziałem filmik jak czarni wyborcy Clinton, na ulicy wywlekli gościa z samochodu co głosował na Trumpa i mu łomot spuścili na środku ulicy właśnie za to)? Ilu Polaków w tym czasie zamordowano w UK bo byli Polakami? GW i TVN to mistrzowie w robieniu z Polski kraju nienawiści i rasizmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Dragony napisał:

I jak tam mały szkrab? 

jest mi mega zimno, tęsknię za latem i mam dzień wony :) 

Maly szkrab jako tako. Tydzien temu uszkodzil sobie lekko rogowke, a z racji tego, ze u psow z plaskimi dziubkami oczy sie troche gorzej goja to mamy niemale z nim wyzwanie. Mamy nadzieje, ze wszystko bedzie OK :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj przeczesywalem youtub  i trafilem na sprawe o ktorej nie wiem byla sprawa gangu obcinaczy palcow i kwestia sedzi Barbary Piwnik. Pis zjechal ja niesamowicie ze wypuscza bandytow itd. Podobno ona odeslala do prokuratury akta do uzupelnienia bo byly straszne braki . Prokuratura olala sprawe i wyszlo na rozprawie jakie dziury mialo cale sledztwo. Ponoc w zadnych dokumentach nie bylo wspominki o obcietych palcach czy trupach. Policjanci ktorzy nadzorowali sprawe wysocy ranga w ogole nie wiedzieli o co chodzi i nie mieli pojecia co bylo w aktach co przeprowadzali operacyjni i przesluchujacy. Do tego ginely z policji tasmy a przesluchiwany nadzzorujacy to sledztwo mial tyle o nim pojecia ze glownie mowil NIE WIEM :D polecam Youtube

 

takze uwazajcie na to co mowia media albo politycy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, oss napisał:

A ile tych napadów było? Ile osób było w tym czasie napadniętych we Francji, Niemczech czy USA (a właśnie... wczoraj widziałem filmik jak czarni wyborcy Clinton, na ulicy wywlekli gościa z samochodu co głosował na Trumpa i mu łomot spuścili na środku ulicy właśnie za to)? Ilu Polaków w tym czasie zamordowano w UK bo byli Polakami? GW i TVN to mistrzowie w robieniu z Polski kraju nienawiści i rasizmu.

 

oss, co innego jak takie nastroje sobie bulgocza na wolnym ogniu a co innego jak sa podsycane. Jesli powiesz, ze nie obecnie w Polsce (jak i w USA i UK) takie nastroje nie maja jak u mamy to nie mamy o czym rozmawiac. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol, wybacz, ale Polscy pseudo - patrioci (szczegolnie ostatnimi czasy) dobitnie pokazuja jak BARDZO w narodzie brakuje tolerancji dla odmiennosci. Polak zbawicielem narodow. Polska dla Polakow. ( I oczywiscie, Anglia dla Polakow ). Nie mowie, ze wszyscy Polacy sa rasistami i narodowcami - ale fama juz poszla po swiecie. Poczytaj sobie jakie opinie maja o nas inne kraje. Zobacz jaka w Polsce maja opinie o prawach kobiet, osobach o innym kolorze skory, uchodzcach..

Na przyklad. Jestem za prawem do aborcji i decydowania o sobie, do tego jestem niewierzaca. Mam "kolorowych" znajomych i jestem za malzenstwami homo. Jestem na 100% przekonana, ze gdybym wyszla na ulice za swoimi pogladami to mialabym spore szanse na ukamieniowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...