Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, oss napisał:

Ja również mieszkam w Warszawie, w dzielnicy która słynie z sebixów, pomimo tego codziennie widuje romów, hindusów, wietnamczyków i murzynów, którzy mieszkają w sąsiedztwie, nie jest ich za dużo, ale są i nie znam przypadku żeby ludzie Ci zostali napadnięci u mnie 'na dzielni'. W każdym społeczeństwie są przypadki skrajne ale u nas na prawdę takich incydentów nie jest dużo w skali kraju a jeżeli do czegoś takiego dochodzi to jest to piętnowane w mediach.

 

Teraz to wyewoluowalo. Sebix siedzi w domu i wypisuje "smierdz wrogom ojczyzny!"

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, grape napisał:

A  ja 19 listopada biegnę swój pierwszy półmaraton, już nie mogę się doczekać :D

Powodzenia ! Ja sie zbieram do polowki i nie moge sie zebrac ;-) Zamiast sie przygotowac w sezonie to sie scigalem samochodem a teraz sa przynajmniej normalne temperatury do dluzszych biegow...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Roelka napisał:

 do tego jestem niewierzaca.

:))))) przypomnialo mi sie jak bylem w Kanadzie i odbylem dziesiatki rozmow bo tam to glowie laicy. tylko ze ateizm nie ma sensu co zreszta zbombardowal Einstain i nie da sie z nim nie zgodzic. Nie uwierze ze ktos kto zyje i czuje ze jego zycie ma sens(chyba nie jestes pusta lala co nie odczuwa) w obliczy smierci pomiedzy czyms a nicoscia wybierze to drugie :D nie ma szans zawsze sie oklamiesz i wybierzes nawet najbzurniejszy wariant ( poprostu tak przyjmuje sie smierc duzo spokojniej i to wybierze kazdy inteligentny czlowiek) do zadnej religi nie namawiam bo mi to loto. ale jednak chyba lepiej zyc w przekonaniu ze jest jakas sila sprawcza i to zycie ma jakis sens. no chyba ze jestesmy suma tego co zjemy i wydalimy :///

 

ale to takie luzne przemyslenia mysliciela amatora. peace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...