Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, jkb napisał:

To z IKEI fachowcow do montowania sie zamawia? Ja myslalem, ze to wszystko samoskladalne jest :P

Jak się zamówi z montażem, to w przypadku reklamacji jest ona z miejsca rozpatrzona pozytywnie więc czasem może się opłacać :D chociaż tam raczej nie robią problemów jak się coś zepsuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, jkb napisał:

To z IKEI fachowcow do montowania sie zamawia? Ja myslalem, ze to wszystko samoskladalne jest :P

Można zamówić fachowców z Ikei, ale po to trzeba sie fatygować do sklepu. A ja nie po to zrobiłam zamówienie przez internet, żeby jechać kilometry do sklepu :P Fachowca wzięłam z ogłoszenia :P

Noi oczywiście, że wszystko jest samoskładalne, ale nie chce mi się w to bawić, bo szafa jest duża, ma ponad 2 metry, ma lustra... Niech ktoś to fachowo ogarnie :D

4 minuty temu, katlia napisał:

Bedzie super, z ta szafa. A maz nie zaszalal z wymierzaniem, tylko tak wyliczyl "na oko" Bo on taki spec jest ;)

Moja mama zawsze powtarza, że "na oko to chłop w szpitalu zmarł" :P

Mam nadzieję, że będzie super z szafą, choć to mój pierwszy mebel z Ikea :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Joanna30 napisał:

 

Mam nadzieję, że będzie super z szafą, choć to mój pierwszy mebel z Ikea :D

Ja kupiłam w ubiegłym roku dla mojego Młodego szafę z Ikea, z drzwiami przesuwnymi i lustrem, ale taką wąziutką, bo u niego w pokoju mało miejsca jest. Jak na razie odpukać nic się z nią nie dzieje, chociaż nastolatek nie obchodzi się z nią jakoś szczególnie ostrożnie :D.

A składałam ją sama, ale ja to akurat lubię takie rzeczy robić ;). Mąż tylko z Młodym przenieśli ją później do jego pokoju i ustawili. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...