Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

A mnie qrde padła Bateryjka w aucie. Zatankowalem i nie mogłem zapalić. Jak mogla, tak bez ostrzeżenia? Wcale nie taka stara, dopiero 10 lat! Siedzę w Le Schwab. Dobrze ze uczyni ludzie pożyczyli prądu a le Schwab był blisko. Znowu qrcze koszty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, andyopole napisał:

A mnie qrde padła Bateryjka w aucie. Zatankowalem i nie mogłem zapalić. Jak mogla, tak bez ostrzeżenia? Wcale nie taka stara, dopiero 10 lat! Siedzę w Le Schwab. Dobrze ze uczyni ludzie pożyczyli prądu a le Schwab był blisko. Znowu qrcze koszty. 

10 lat? Mi tez ostatnio padła po 26 miesiacach, a gwarancja na 24 :o. Takie moje szczęście :lol:

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andy zaśmiałam sie jak przeczytałam twoj komentarz, bo przypomniało mi sie jak w wakacje pojechaliśmy z chłopem do fryzjera :D ja siedziałam w aucie i czekałam na niego godzinę (!!!) i wpadłam na jakże cudowny pomysł słuchania radia w zgaszonym aucie ;) oczywiście bateria sie wyczerpała i nie pomogły nawet kabelki, ktorych użyczył nam pomocny pan. Musieliśmy wzywac pomoc drogowa, dostałam od chłopa opieprz a tego samego dnia pózniej złapała mnie policja za zbyt szybka jazdę :P na szczescie udało mi sie na ładne oczy uniknąć wtedy mandatu ale chłop był zły do wieczora :D po tamtej akcji kupił nam takie urządzonko do ratowania baterii (jumpstart) z powerbankiem i nawet raz sie przydało od tamtej pory, polecam, choc nie znam sie i nie wiem czy tobie by pomogło ;) 

ja mam mega ciężki tydzień, codziennie praca, treningi, zaczęłam tez udzielać korków z angielskiego, wracam codziennie wieczorami i padam na ryjek a w piątek o 5 wyjeżdżam do wrocka. Mam nadzieje ze tam sobie odpocznę, chociaż znając moje koleżanki to wrócę w takim stanie jak w poniedziałek wielkanocny :D 

Edytowane przez Patipitts
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...