Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, KaeR napisał:

Sorry ilon, już dotarła. :-P

<przeklina pod nosem>

Mojej gorszej polowce tez raz torba nie doleciala na czas, ale wtedy jeszcze nie bylam taka sprytna, zeby isc wydac fortune na rzeczy pierwszej potrzeby w jego imieniu :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, kzielu napisał:

No to wiadomo - tlumaczyli Ci wszyscy ze zycie w US jest tansze to nie wierzyles ;-) 

Chociaż muszę przyznać, że stylem i jakością znacznie te Polskie odbiegają. W tych kupionych w USA to co najwyżej mogę na wiec Trumpa pójść. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, KaeR napisał:

Sorry ilon, już dotarła. :-P

Żeby było smieszniej, i tak musiałem pierwsze kroki zrobić do centrum handlowego bo w przeciągu 24h podarlem dwie pary jeansów, jeszcze przed odlotem z USA. Lecialem w tych, w których dziura wyglądała na zamierzona w stylu hipster-lumberjack.  :-) 

Za dwie pary jeansów w Polsce miałbym z 6 w USA tak na marginesie. :-P

To szybko. Ja wyladowalem w Berlinie w piątek w południe a walizki dogonily mnie we wtorek wieczorem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, andyopole napisał:

To szybko. Ja wyladowalem w Berlinie w piątek w południe a walizki dogonily mnie we wtorek wieczorem...

Zależy dokąd. Ja jestem w wawie, wiec dowóz jest no problemo. Ludzie spoza Wawy maja się spodziewać swoich bagaży jutro. Szczesciarze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, KaeR napisał:

Zależy dokąd. Ja jestem w wawie, wiec dowóz jest no problemo. Ludzie spoza Wawy maja się spodziewać swoich bagaży jutro. Szczesciarze. 

Zabrales laptopa ze soba ? Bo juz z podrecznym w bagazu mozesz z nim nie wrocic.... Swoja droga to niezly syf od jutra bedzie jezeli te plotki okaza sie prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, andyopole napisał:

Nic nie słyszałem #Kzielu? Co znowu wymyślili. Dopiero włączyłem wiadomości ale nic o tym.

 

KaeR teraz śpi, mam nadzieję że nie będę musiał musiał zwracać za te dzinsy?!

Laptop ban na loty z Europy - podobno od jutra. Taki sam jak jest na loty z emiratow, itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie znów araby wymyślili coś wybuchowego w laptopie. Tak jak parę lat temu z dwoma niegroźnymi plynami w osobnych butelkach. Połączone razem dawały potężną eksplozje. Tego dnia przejeżdżalem autostradą M25 na wschód od Londynu gdzie samoloty schodzą niziutko nad drogą do lądowania na Heathrow. Normalnie tam jest kolejka samolotów w powietrzu a wtedy cisza jak w "kościole". Potem dowiedziałem się że na pół dnia wstrzymano loty.

 

edit: ja już z laptopem nie latam. Na tablety też ban?

Edytowane przez andyopole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...