Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, andyopole napisał:

Teraz krajowe wiadomości mam na NBC. Jeśli nic nie powiedzą to plotka.

Powiedza jutro - jezeli wejdzie w zycie. Poki co wszyscy mowia ze "likely" - osobiscie bylbym zdziwiony gdyby sie to nie stalo - znajac ta administracje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz prawie wszystko ma LiOn  baterie i lepiej mieć łapka przy sobie bo jak się zapali pod podkładem to kto ugasi? Powód musi być inny.

Po przeprowdzce dosc długo nie miałem internetu. Laptop leżał w garażu. Gdy w końcu go podłączyłem do sieci wyskoczyl komunikat że znaleziona przez system bateria w moim  laptopie jest bardzo niebezpieczna, mam ją natychmiast wyjac i położyć najlepiej na zewnątrz, na trawniku. Wypełniłem online formę i w ciągu dwóch dni dostałem nową bateryjke. Najlepsze ze dotychczas laptop był ponad dwa lata podłączony non stop do pradu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, andyopole napisał:

Teraz prawie wszystko ma LiOn  baterie i lepiej mieć łapka przy sobie bo jak się zapali pod podkładem to kto ugasi? Powód musi być inny.

No podobno maja takie materialy wybuchowe ze sa nie do odroznienia podczas przeswietlenia od baterii. Jesli wprowadza ban to bedzie obowiazywal do pierwszego wypadku kiedy sie cargo zapali i ludzie zgina, a to pewnie w ciagu roku/dwoch nastapi.  152 przypadki od 1991 roku (wg FAA, czyli w stanach), czysta statystyka. Wtedy pewnie bedzie calkowity zakaz . Czas wykupic domene rent-a-laptop.com, jeszcze wolna.

EDIT - nie, nie jest wolna, cos tam juz jest.

Edytowane przez vlade
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, mam laptopa, ale to służbowy, więc z przyjemnością porzuce przy pierwszej nadarzajacej się okazji.

Martwi mnie Kindle. Bez Kindle żyć nie mogę. 

Pół mojej pracy jest w Grecji obecnie. Jak to byłaby prawda to by było śmiesznie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, motorolnik napisał:

Ktoś coś wie więcej?

U.S. to Ban Laptops in All Cabins of Flights From Europe, Officials Say
http://www.thedailybeast.com/articles/2017/05/10/u-s-to-ban-laptops-in-all-cabins-of-flights-from-europe

czytałem w innym artykule ze dziś będzie wiadome co do tych laptopów i narazie piszą o liniach jak United,Delta,AA..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...