Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

Virginia przywitala nas ulewami I przeziebieniem. Ugh. Na fall rozmow o samolotach I bagazach... Rozumiem ze koty licza sie jako carry-on, ciekawa jestem czy nie beda nam robic problemu o torbe z lapkiem I jeszcze mala torbe ktora chce zabrac ze soba. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie NIE MA ZADNEGO BANA. Administracja Trumpa mysli o tym, rozwazaja kiedy i co i jak. W tej chwili wyglada na to, ze jezeli masz laptopa (nie mowia nic o tabletach narazie) to musi byc nadany na bagaz. Ale problem jest, ze linie lotnicze nie bardzo sie z tym zgadzaja, bo obawiaja sie ze moga byc pozary z bateriami lithium. 

Dzisiaj mialy byc dyskusje na ten temat z DHS i liniami, ale nikt o tym nie mowi, bo wszyscy sledza Trump/Comey/Rosje i nawet nie wiem czy te dyskusje sie sie odbyly. 

To jest na tyle powazna miedzynarodowa sprawa, ze bedziecie duzo o tym slyczec jezeli DHS sie na to zdecyduje. Na razie nie trzeba sie zanadto martwic. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bana owszem nie ma, ale zasady sa ogolnie wiadome bo to ma byc rozszerzenie bana ktory jest na MENA - jeden telefon i nic wiecej. Zadnych tabletow. Natomiast Europa sie zacznie lekko buntowac wiec moze koniec koncow to sie nie wydarzyc.

I jeszcze zeby bylo jasne - ban jest na wnoszenie ich do kabiny. W nadanym moga sobie spokojnie (albo mniej - jak ktos je ukradnie ;-) ) leciec *

(nie wiedza co za bardzo zrobic z litowymi bateriami)

W MENA wprowadzili chyba jakis check-in dla elektroniki, pozniej sie ja odbiera po wyladowaniu.

Edytowane przez kzielu
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...