Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

no prosze jaki ladny watek!

wprawdzie nie mam jakos wybitnie radosnych wiadomosci, ale cos sie znajdzie:

wypielilam swoje morgi - piekny ogrodek mi z tego wyszedl i pomidorki bede miala swoje - bez sztucznych nawozow i chemii! (z wlasnych sadzonek - od ziarenka je znam;))

dzieci juz na wakacjach od dzisiaj --- wprawdzie juz w okolicach 11 bylam w stanie je oddac z doplata, ale generalnie w okolicach ich pojscia do lozka zmienilam zdanie - niech zostana, moze sie jeszcze na cos przydadza;)

i zwrot podatku przyszedl, co mnie bardzo ucieszylo, bo lato w mojej profesji, szczegolnie do czasu podpisania dlugoterminowego kontraktu, a nie pracy na godziny, to straszna posucha

a, no i w szkole dwunasta klasa miala dzisiaj graduation --- jest co swietowac:) z racji temperatury udalismy sie na uroczystosc na motocyklach - w togach od razu, zeby sie nie wygniesc :):):) powiewalismy kapturami na kazdym zakrecie;) narod po drodze musial miec niezly ubaw:)

milego weekendu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekna pogoda, ptaszki za oknem cwierkają, w powietrzu unosi sie zapach pobliskiego lasu i jeziora, a ja ide za 3 h do znajomych na grilla :D USA, tu che się żyć! ;)

A to w innych miejscach na świecie nie znają grilla? Ptaki wymarly, lasy spalone a jeziora wyschly?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...