Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

Jedyne miejsce w USA ktore ma gorsze korki niz San Fran to LA :)) Dwa miejsca ktore przyciagaja mighs. Ale ja sie nie dziwie. Mieszkalam w Bay Area 17 lat i uwazam ze to jest jendo z najpiekniejszych i najciekawszych rejonow na swiecie.

http://www.usatoday.com/story/news/nation/2014/06/04/worst-traffic-cities/9926213/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do wesel - większość w PL nadal robione są "po staremu" - faktycznie disco polo (przecież Jesteś szalona, czy Miała matka syna to są przeboje :) ) i jest pijaństwo, co prawda nie jakieś drastyczne ale jest, i też czasem ktoś komuś da w mordę

ostatnio prowadzi 'ona tanczy dla mnie'........i sam bylem na weselu gdzie grano to 3x....2x spiewal facet i raz kobieta.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to długo się zastanawialiśmy z mężem gdzie mamy jechać, w zasadzie mamy znajomych w NY i Chicago, czyli oba rozwiązania były takie sobie. Samo SF mnie nie ciągnie, raczej okoliczne miejscowości, ale jak wyjdzie w praniu to się okaże. Ma nie być śniegu i to był główny powód. Może nam trochę przejdzie alergia, jezu jaki mam nochal od tych topoli :(

Mi zajmuje średnio godzinę w jedną stronę do pracy, a zdarza się, że 1,5. Mieszkamy na wsi za Warszawą, może odległość nie za wielka, ale niestety, Wawka jest totalnie under construction... Wolałabym mieć do pracy 15 min, ale jak trzeba będzie dojechać w korkach to żadna nowość. Mąż jeździ codziennie przez calutką Wawę, ale niestety się zrobił nieco nerwowy :)

Freja ile trwał ten dojazd w korkach? Czy to jest godzina, czy dwie? Mamy nocleg w Oakland, ale lądujemy w SF - czy od razu w godzinach 9-10 wpakujemy się w korki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 9 jeszcze moga byc korki, 10 juz mniej. Ale bedziecie jechac mostem, a mosty zawsze sa troche zapchane. W kazdym razie z SF do Oakland nie powinno trwac dluzej niz godziny, godzina 15 minut, chociaz troche zalezy gdzie w Oakland. Jezeli we wzgorzach, to moze byc nastepne 15 minut. Transport publiczny w SF-Oakland nie jest zly, na codzienne dojazdy bardzo pomocny. Pisalas ze masz oferte pracy - czy to jest w jakims pobliskim miejscu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tak jak teraz mamy - przeżyję :) Albo trzeba będzie poszukać bliżej, na razie traktujemy Oakland jako bazę wypadową na rozmowy :) Okaże się gdzie wylądujemy, to też będzie zależało od mieszkania - gdzie nam zechcą łaskawie wynająć :D

Ehhh byłoby miło mieć niedaleko do pracy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...